Yeni İkm Üniformaları

alien-25

Yeni Üye
pantolonları nederece dayanıklı acaba şimdikiler gibiyse yandık duyarlı kapı nöbetçisiyim ve kurumun verdiği bütün pantolonlar ağ bölgesinden YIRTILDI...

kardelenkurt

Kurucu
Yetkili Kişi
bu giysiler göbekli arkadaşlar için nasıl duracak merak içindeyim :D

göbekli olanı boşverde devrem bu üniformlar tam bizlik oldu genç işi oldu bizde 50 55 yaşlarında bir sürü abi var onlar giyince çok abes olcak :D:DD:

:) bir aramadan yırtıksız kurtulsak diyer aramada ( ayaklar kısmına eğilince ) mutlaka yırtılıyordu. en ucuz ipin en kötüsünü kullanmışlar. pantolonların özellik le ağ kısmını gelir gelmez çift dikişle sağlamlaştırıyoruz.
malum çalışma saatlerinden dolayı eşimizden daha çok vardıya arkadaşımızı gördüğümüzden artık espiri olarak donumuzu bile gördük diyorduk.

tolstox

Yeni Üye
bütün arkadaşlara selamlar..öncelikle forum için emeği geçen arkadaşları kutluyorum.tüm arkadaşları foruma davet etmeliyiz.birçok arkadaşın henüz haberi yok.üniforma talepleri için ilerleyen zamanlarda forumda bir anket hazırlanabilir.çıkan sonuca göre genel müdürlüğe taleplerimizi iletiriz..

evet kardeşim haklısın bu konuda bi etkinlik düzenlemeliyiz ama yeterli üye sayısına henüz erşiemedik türkiyede 30 bin infaz koruma memuru var ve çok büyük cogunlugunun bu web sietesinden haberdar degiller burda siz degerli üyeleriimzde görevler düşüyor destel olalım

her yerde her ortamda buranın reklamını yapalım dışarda msn de form sitelerinde reklam önemli

ebrar

Yeni Üye
ya yeni üniformaları hiç böyle hayal etmemiştim karizma sıfır... :) eskisi bundan güzel,en azından pantolon polislerinki gibi olsaymış güzel olurmuş renkleri falan ne bileyim ben gerçekten beğenmedim,eskisi daha güzel en azından,daha resmi duruyor,nişanlım askerden gelince bunlardan mı giyinicek şimdi... oooyyy oyyy... :) :)

ebrar

Yeni Üye
yazlık olanı cankurtaran ya da sahil güvenlik kıyafeti gibi duruyor ,turkuvaz mavisi... :)

kardeşlik bence güzel ya değişik bi hava katacağına inanıyorum ben mesleğe . bakalım bi girelimde ben pembeye de razıyım :D

tşk ederiz engün yorumlarından dolayı dobadona :D şimdi gardiyan yerine ne diyeceğiz konu başlıqına uÇ :D

devrem darsa olmaz işte . malum olursa antalya olacak sıcakda iyice yakar adamı . pembe panter de olurum kara kedide :D

Yukarı Alt