MUĞLA İKM

başvuruyu ilçelere yapabiliyormuyduk ben sadece 4 komisyondan birini seçecez eger geçersek mülakattan onlkarın atadıgı yerlere gidecez biliyordum nasıl oluyo o iş bi açıklama yapabilecek arkadaş varmı

ilçelerden başvuru yapılıyor ben dün yaptım oluyor yani onlar evraklarına bakıyor ve istediğin komisyona gönderiyor
örneğin ben izmir byan ikm öğrenciliğini istediğim için erzurum komisyonuna başvurdum eğer kazanırsam mülakatı erzurumda eğitim göreceğim ve izmir görev yerim olcak
sende hangi ili istiyorsan ve hangi komisyonda heralıyorsa istediğin il onu formunda belirityorsun sonra o komisyonda eğitim görüp o istediğin ilde görev yapmaya başlıyorsun

sadece 4 tane komisyon var. İlçeyi seçebiliyorsunuz , mesela çalışmak istediğiniz yer fethiye ise mülakata ankarada giriyorsunuz.

esasen çoğu kişinin gözünü korkutabilceğini varsayarsak bu da mümkün peki bu araştırmaların neye dayanarak söylüyosun dostum

hlk09

Yeni Üye
iki gündür araştırıyorum tüm sitelerden teker teker hatta son araştırmalarım 76 ların gideğini garantilemiştir sizin puan kaçtı

daha hiç birşey garanti değil arkadaşlar. cuma ünü başvuru son. 7 aralık günü liste yayınlıcaklar. bizler bu liste yayınladıkları gün hep gecenin bir vakti yada mesai bitimi açıklamalar gördük. sitelerde yazmayan ve başvuru bitiminde açılan bir çok aps olucak.. herşey süpriz olcak..

aslında başvuruda evrakları teslim ettiğimiz sırada bilgisayara bazı veriler girildi ki bunlar tahminime göre aynı anda sıralama da oluşturuluyordu nitekim dış başvurularında uyaptan taranması gerektiği söyleniyor ki sıralama için gönderilen apslerin açılması daha sonra yapılan bi işlem.yani apsler açılmadan uyaptan başvurular ve sıralamalar oluşturulabilir.

zaten oyle oluyor. Her başvuru kabul ediliyor daha sonra çağırılacak olan 5 katı aday sayısına en son giren adayın puanı o seneki sıralama taban sınırı oluyor

Ben Bakırköy'den başvurumu elden yaptım, aday numaran al bu denmedi ama klasörün üstüne yazarlarken gördüm... Aynı şekilde herkes görebilirdi, dikkat eden yoktu gerçi...

Önemli birşey değil bence :)

kaç kişinin başvurduğunu görmek açısından güzel ama kötü de olabilir tabi :D neyse bekleyip görelim

arkdşlar acaba bugün adliyeyi arasak üst üste taban puanı hakkında bilgi verirler mi biraz daha bilet alınması gerek ozamana yer kalamayacak belki ankarada kalacak yer ayarlanacak mülakat için bişeyler bakılması gerek bilemedm nasıl yetişecek bunların hepsi genelde uzak yerlerden gidelecek hep

Yukarı Alt