MUĞLA İKM

bernaada25 merhaba bende bayan olarak dalamandan başvuru yapmayı düşünüyorum dalaman değişti diyorlar ama formu indirdiğim zaman hala dalaman görünüyor,değişikliği nerden takip edebiliriz bilgisi olan arkadaşlarda yardımcı olabilirse sevinirim bu arada puanım 82lerde başvuru için siverek düşünmüştüm başvuru az olur die ama son anda gözümü kararttı*helpless*

fethiye olarak değiştirildi. cte sitesinden indirdiğimizde fethiye gözüküyor. ankara komisyonuda fethiye olarak teyit etti

mrb özsans kesin olarak fethiye artık bende fethiyeye başvurucm kesin kararım verdim diğer sitelerdede epey bayan var fethiye için sanırım bayanda 80 den aşağı düşmeyecek ama puanında iyi zaten içinden neresi geçiyorsa orada dene

bernaada25 çok tedirginim açıkcası diğer forumlara baktıkça yüksek puanlılanı da gördükçe fethiye için çok umutlanamıyorum , siverek gibi yerlerde bana biraz yabancı gelior açıkcası alışamamaktan korkuyorum çok kararsızım yani *hmm* senin puanında çok güzel tebrik ederim

fethiyeye epey de başvuru varmış yavaş yavaş çıkmaya başladı bende ne güzel başvuran olmayacak gibi pek diyodum :D hakkımızda hayırlısı neyse o olsun inş puanım bu sene bari birişe yararda yerleşirim biyerlere

evet bir de başvuracak olupta netten paylaşmayanlarda var işte burda kısmet dioruz allah herkesin gönlüne göre versin işallah

yoo hayır ne gibi aksilik olacak ki evraklarımı götürdüm adliyeye bıraktım geldim bu kadar onlar adliye aracılığınya hem uyaptan hem de aps ile göndereceklermiş evrakları bu yıl ayrı ayrı gönderim yapmayalm dedik dediler ok dedim bıraktm geldim bende :)

Yukarı Alt