MUĞLA İKM

ayrıca merak etme arkdşm okadar yazan yazar yazmayan yazmaz otobüste tanışırz giderken :D olmadı ankara adliyelerinde inşallahh sıralamaya girersek tabi :)

berna zaten sıralamaya gidersek ankarada buluşuruz forum olarak herkes erkelerde yığılma olacak diyor benim puan 75.87 gelmez diyorlar

ya arkadaşlar bence yığılma olacak düşüncesini aklınızdan çıkarın, herkes bu şekilde düşünürse yığılma olacak denen yerlere kimse başvurmaz nasılsa yığılma olacak diye.. bence nereyi istiyorsanız oraya başvuru yapın çünkü rabbim hayırlısını verecektir. kısmette varsa okadar kişi içinden sıyrılır yinede ikm öğrencisi olursun fazlada takmayın kafanıza bence hayırlısı diyip istediğiniz yere başvurunuzu yapın :)

arkadaşlar kimse nerelere başvuracağını yazmıyor ki yığılma olmasın ama ben sizin yerinizde olsam tam 70 de alsam baş vururum nasipse herkes sıralamaya girer rahat olun dünyanın sonu değil bende baş vuru yapacağım ama bir arkadaşım var sağolsun onunla yapacağım için bekliyorum....

dostum Türkiye geneli alım olacağı için yığılma olacağı genel kanı we bu ilk alım sadece buraya değil diğer çok alım yapan yerlere de yığılma olacağı yönünde tecrübeli arkadaşların görüşü

Yukarı Alt