ikm öğrenciliğinde merak ettiğiniz herşey

yok kardeşim ne temizliği :)) temizliği mahkum yapar biz yapsak yapsak denetim yaparız:) cezaevinin tüm işlerini mahkumlar yapar mutfak temizlik vs yerlerde çalışan mahkumlar vardır... cüzzi bir miktar maaş alırlar... bir çoğu için önemli olan para değil vakit geçirebilmek....

bilen adamın hali başka oluyor:) *inlove* tabi mahkumun giremediği yerlerde iş başa düşüyor alıyoruz elimşze paspası kovayı :)

yani bazen oluyo tabiki... bina giriş melesa, göz retina cihazının öbür tarafına mahkum geçmedği için bazen bina giriş görevlileri temizleyebiliyo.... nadir durumlar bunlar tabiki ama diğer her yeri mahkumlar temizler

Aynen :) daha dogrusu birimlerin iç kısımlarını personel temizler güvenlik açısından olması gereken budur mesela infazı orada çalışan katipler santrali santraldeki memurlar kontrol odasını oradaki memurlar vs. Ben temizlemem klasım sarsılır havalarına girip pürüz cıkaranlar oluyor tabi. Ama sonuçta herkes kendi çalıştığı yeri temizliyor *tup*

yok kardeşim ne temizliği :)) temizliği mahkum yapar biz yapsak yapsak denetim yaparız:) cezaevinin tüm işlerini mahkumlar yapar mutfak temizlik vs yerlerde çalışan mahkumlar vardır... cüzzi bir miktar maaş alırlar... bir çoğu için önemli olan para değil vakit geçirebilmek....

bilen adamın hali başka oluyor:) *inlove* tabi mahkumun giremediği yerlerde iş başa düşüyor alıyoruz elimşze paspası kovayı :)

yani bazen oluyo tabiki... bina giriş melesa, göz retina cihazının öbür tarafına mahkum geçmedği için bazen bina giriş görevlileri temizleyebiliyo.... nadir durumlar bunlar tabiki ama diğer her yeri mahkumlar temizler

Aynen :) daha dogrusu birimlerin iç kısımlarını personel temizler güvenlik açısından olması gereken budur mesela infazı orada çalışan katipler santrali santraldeki memurlar kontrol odasını oradaki memurlar vs. Ben temizlemem klasım sarsılır havalarına girip pürüz cıkaranlar oluyor tabi. Ama sonuçta herkes kendi çalıştığı yeri temizliyor *tup*

yo bizde öyle değil... hani mesele klas meselesi değil ama ben kontrol merkezinde görevliyim son 2-3 aydır, bir mahkumumuz var gelir temizler, bende başındayken tabiki... sonra infazıda temizlikçi mahkumlar temizliyor.. dedim ya sadece bina girişe geçemedikleri için geçmiyorlar...bizim kurumda böyle...

Bende kontrol merkezinde çalışıyorum ama bizde mahkumların idari bölüme gecmeleriyasak sadece koridorları ve tuvaletleri temizleyebiliyorlar. Kameranın olmadığı yerler ve kontrol merkezine kesinlikle giremiyorlar hatta kontrol merkezine gorevli personel dışına personellerin girmesi bile yasak . o_O

Bir kaç sorum olacak cevaplarsanız sevinirim arkadaslar ;
misal veriyorum mülakatı kazandım ben istanbulda oturuyorum eğitim merkezi ist mu olur ?
ayrıca ünv son sınıf öğrencisiyim okulun bitmesine 1 dönem kaldı okulu bıtırmeme imkan tanırlar mı izin verirler mi sınavlara gitmeme veya izin almama ?
Bakırkoy kadın ve cocuk ceza evi hakkında bilgiiz varmı şimdiden cevap için teşekkür ederim .

benım merak ettıgım siz nihai basarı listeleri acıklandıktan kac gun sonra cagrıldınız egitime ?

Yukarı Alt