ikm öğrenciliğinde merak ettiğiniz herşey

listeler açılanacak şu tarihte şu saatte nüfus cüzdanlarınızla birlikte hazır olun diye 4 sınav komisyonun adliyesin internet sitesinde olucak. bizde burada duyuruları yapacağız.... ayın 7 de hepsi belli olucak..

tsk eederim ebru evet ben bakirkoy adliyesinde mulakta girdim ve istanbtlda egitim gordum odalar 2 kisilik klimali tvli buzdolapli yani anliyacagin cok rahat egitime gelirsek dersders esnasinda not tutarak ve sinavlardan bir hafta once calismaya baslarsan 90 dan asagi not almazsin

cok tesekkurler fatih.bir de benim abim bahcelıevlerde yasıyor.olursa sayet her haftasonu onun yanında gecırmek ısterım bunun için bir kez dilekçe yazmak yeterli oluyor mu?bir de kızların sacları kısa olucak demiş ben iyice kısa kestirmek istemem sacımı her gun tepeden toplasam sorun olmaz heralde degil mi?

Bu yönetmeliği bende okudum da o işin içinde oldugu için gormustur neticede o yuzden danısmak istedim.yine de saol oneonten :)

arkadaşlar herkese merhaba,Rabbim herkes için hayırlısını nasip etsin
ben sakaryalıyım ve sakaryada görev almak için başvuru yapmayı düşünüyorum ama ikm likle ilgili aklımda soru işaretleri var ve kimse yanlış anlamasın alınmasın ama gayet açık bi şekilde sorucam

biz dışardan bile sakarya ferizli cezaevinde bi dünya psikopat mahkumun olduğunu biliyoruz,bu adamların dışarıdan bile dünya çevresi var
şimdi diyelimki ben göreve başladım,benim mahkumlarla diyaloğum ne düzeyde olucak,sanırım kantin ihtiyaçalarını ikm ler karşılıyo, e herif tuttu dediki al şu parayı bana dışardan esrar bul dedi napçan tutki herif belalı biri,derdini kime anlatçan..

puanım 91.5 subatta ki sözleşmeli alımları bekliyorum.boy 1.82 kilo 79.Lisans ögrencisiyim sırf bunun için beni elerler mi?Yok elemezlerse ceza evi çalışma süremi azaltmadan gece vardiyalarında çalışmama izin verir mi? Ayrıca telefon getiremediğimiz doğru mu işe?

Hak ettiğimi düşünüyorum bu işi sırf lisansdayız diye elenmek koyar.Adalet komisyonlarına kim bakıyor olmadı torpil arayacaım hakkım olanı versinler yeter.

arkadaşım kps den lisans düzeyinde üstelik, çok güzel bi puan almışsın merkezi yerleştirmelerle rahat gidersin aslında on da da bi dene derim şansın yüksek..

Sanırsam arkadaşımız Lisans düzeyinde girmemiş. Lisans öğrencisiymiş. Dolayısıyla Ortaöğretim düzeyinde girmiş. Lisans öğrencisi olmam sorun yaratır mı diyor.

arkadaslar ben merkezi atamayla atandım ama antalya yı cok istiyorum ve ikm ögrenciliği için basvurdum mülakatı gecersem eger diger kuruma gitmememden dolayı sorun olur mu yani 6 ay beklemek gibi bi sorun olur mu memurluktan istifa etmiş gibi ?

arkadaşlar bi soru kafama takıldı bilen biri cevaplarsa sevinirim. öncelikle ikm memurları cumartesi pazar çalışıyormu?çünkü cezaevini bırakıp bütün memurların evde yatacak hali yoktur diye düşünüyorum ne kadar zaman boşlukları var yeterlimidir

Arkadaşım madem atandın git fıstık gibi memuriyetine başla töbeeee :)

katılıyorum.
şimdi sen atandın.hayırlı olsun ilk önce.ama kardeşim bıde buraya dalga gecer gıbı yazmıssıın.atandım ama gıtmcem.madem atanacak kadar puanın vardı,neden acıktan atamalara basvurupta , merkezı atama ıle atanamıycak ınsanların onunu kesıyırsunuz.gıtmıcektın madem neden kpss tercıhı yaptın ve yıne senden sonrakının hakkını yedın.belkide suan senın yerlesştgn göreve gtmek ıcın mılyonlarca ınsan beklıyor.bu kadar duyarsız olmayalım lutfen ya.ılla bı yerleere gelecez b şeyler yapacaz dıede bu kadar kul hakkına gırmeyelım.bıraz dusunelım.bu kadar aç gözlu olmayalım.bır suru ınsan bu acıktan atamalara guvenıp yollara dokuluyor.belkilerle km lerce yollardan gelıp o kadar masraf edıp bır umut peşinde bekliyor.soylenecek cok sey var ama kim duyar kım dınler kı...herkes nassıbıne razı olsa keşke!!!

hem atanmış hemde istemiyor. vurmazki bizede böyle piyango.böyle insanlara vuruyor ne hikmetse. var bu dünyanında bi dönüşü mü desem neyi desem bende bilemiyorum.

Şimdi ben sana 2 satır yazsam banlar yine beni.. Sen öyle kaliteli öyle nadide bir ''insan'' evladısın madem yerleşicektin bu işe gercekten ihtiyacı olan insanların niye önünü kapadın ?

Yukarı Alt