ikm öğrenciliğinde merak ettiğiniz herşey

Arkadaşlar bu öğrencilikte Silah Bilgisi, Silah Eğitimi dersi var mı? Bilen arkadaşlar cevaplarsa memnun olurum.

erzurum eğitim merkezi sitesini gezerken sınav sonuclarını gördüm herkes 70 puan üstü almış sanırım sınavlar kolay
http://www.cte-epem.adalet.gov.tr/_dosyalar/173_hazirlayici.pdf

arkadaslar herkesin bi derdi sıkıntısı vardır benim hakkımdaki düsünceleriniz ben burda anlatsam derdimi de yine degismez sizlerde haklısınız işsizlik ve bi yerlere girmek için ugrasmak insanları cok yoruyor bunu bende yasadım yıllarca ama belki de simdi antalya da olmak zorunda oldugum için istiyorum orayı yoksa ikm nin gece vardiyasına bayramda ceza evinde gecen günlerine olan aşkımdan degil!!!

arkadaş millete aldırma o senin hakkın. sana laf atanların çoğu merkezi atamalarda tercih yapan kişiler puanları düşük olduğuna çalışmadığına kendine kızamıyorlar sana kızıyorlar

arkadaş millete aldırma o senin hakkın. sana laf atanların çoğu merkezi atamalarda tercih yapan kişiler puanları düşük olduğuna çalışmadığına kendine kızamıyorlar sana kızıyorlar

tsk ederim hocam benim acımdan da bakan birini görmek güzel.

hocam bu arada bilgin varsa bişey daha sormak istiyorum eger mülakatı gecersek saglık raporundan elenme gibi bi durum söz konusu olur mu renk körlüğünden dolayı acaba silah egitimi falan varssa sanırım renk körlüğü sorun cıkarır :S

sen öyle san arkadsım.
ayrıca bız hakkı olmadıgını solemedık zaten.elbetteki kazanılmış bır hak var ortada.ama her kazanılmış hakkı bolesıne pervasızca kullanmakta bıraz kul hakkına gırer.ve bu hakkıda sen 2 cıhandada odeyemezsın.bunu şimdi kım dusunur tabı.kımse!!!herkes gemısını yurutmeye calışıyo dımı.ama unutma,,bugun bana ıse,,yarın da sana!!!

sen öyle san arkadsım.
ayrıca bız hakkı olmadıgını solemedık zaten.elbetteki kazanılmış bır hak var ortada.ama her kazanılmış hakkı bolesıne pervasızca kullanmakta bıraz kul hakkına gırer.ve bu hakkıda sen 2 cıhandada odeyemezsın.bunu şimdi kım dusunur tabı.kımse!!!herkes gemısını yurutmeye calışıyo dımı.ama unutma,,bugun bana ıse,,yarın da sana!!!

katılıyorum arkadaşım..evet kazanılmış bi hak var eyvallah ama madem gitmeyeceksin niye yazıyosun şimdi o kadro boş kalcak..elimizdekilerle yetinmeyi bilelim arkadaşlar..

selamun aleykum fatih kardes..ÖNCELİKLE ALLAH RAZI OLSUN..BOŞ İŞ DEMEYİP MERAK ETTİKLERİMİZ İLE İLGİLENMİŞSİN..benim merak ettiğim bir kaç soru var..telefonunu verebılırmısın arasam sorsam sana..sen ogrencıymıssın..inşallah bizde oluruz ama bilmedimiz merak ettiklerimiz var..eger veremem dersen 0538 510 46 38 benim numaram cagrı at ben ararım..ALLAH ŞİMDİDEN RAZI OLSUN KARDES

- Cezaevinin temizliğinden sorumludur diyor, temizliği İKM ler mi yapıyor?

- Mülakatlarda veya öğrencilikte, eğitim durumu veya niteliklere göre farklı pozisyonlara atanma oluyor mu? Ofis veya idari hizmetler gibi.

mesela biri sağlıkçıdır bu kişiyi revire gönderebilirler.. örnek tabi bu içerideki dağılım idari kısımdaki kişiler tarafından yapılır.birde göreve başlayacağınız zaman daha doğrusu stajda tüm birimleri gezidirirler hepsinde görev alırsın. sonra dağıtım olur.
ikmler cezaevinin temizliğinden sorumludur..

Teşekkürler bilgi için.
Kafada çok soru işareti var da anlatmayla veya dinlemeyle olacak iş değil, askerlik gibi içine girmeden anlayamayacağız. Ben MYO bilgisayar mezunuyum geç de olsa merkezi atamada atanma şansım var gibi o yüzden acaba puanıma yazık olur mu diye geçiyor aklımdan. Görev alabilirsem tabi *rolleyes*

yok kardeşim ne temizliği :)) temizliği mahkum yapar biz yapsak yapsak denetim yaparız:) cezaevinin tüm işlerini mahkumlar yapar mutfak temizlik vs yerlerde çalışan mahkumlar vardır... cüzzi bir miktar maaş alırlar... bir çoğu için önemli olan para değil vakit geçirebilmek....

bilen adamın hali başka oluyor:) *inlove*

yok kardeşim ne temizliği :)) temizliği mahkum yapar biz yapsak yapsak denetim yaparız:) cezaevinin tüm işlerini mahkumlar yapar mutfak temizlik vs yerlerde çalışan mahkumlar vardır... cüzzi bir miktar maaş alırlar... bir çoğu için önemli olan para değil vakit geçirebilmek....

bilen adamın hali başka oluyor:) *inlove* tabi mahkumun giremediği yerlerde iş başa düşüyor alıyoruz elimşze paspası kovayı :)

Yukarı Alt