ikm maaşları

biz şimdi ikm ogrencılıgını kazandık bu kadrolu oluyo sanırım işe başlayınc BIZIM MAASIMIZDA BU MU OLCAK? BEN 1850 FLN DIYE DUYMUŞTUM BI YANLISLIKMI VAR ACEBA

hayırlısıyla bı arasalardı evrakları teslim ettik ama ne bı arayan var ne bı haber var egtıtım ne zaman baslıcak nerde olcak hıc bılmıyoruz sabırlı beklıyoruz Allahın iznıyle bı an once baslamak ıcın sabırsızlanıyoruz

maşallah kadrolu gibi maaş almışsın hasan ;)

güle güle harca kardeşim Allah daha çok versin, denetimli serbestlikler 2013e kadar 200 lira fazla mesai ücreti alıyorlar ama ocak itibariyle bu mesai ücreti kalkacak

tesekkurler berrin :) the cong aynen oyle kardeşim ocaga kadar alacagız ... ha bu arada muğla olarak bir hafta gec alacagız maasları sistemde hata varmıs sansımız yok yani :)

oner

Yeni Üye
arkadaşlar ben 2,228 aldım 29 haziran giriş eş yardımı yok, çocukta yok nasıl oldu anlamadım bir yanlışlık olmalı 1,485 liraya geliyor maaşım lise mezunu sözleşmeli bir fikri olan varmı ?

merhaba arkadaşlar yeni işe başladım.bekar önlisans infaz koruma memuru temmuz ayı maaşı nekadar net bilen varsa yazabilirmi.çok şey duyduk ama net bilgi yok hala.

Yukarı Alt