Forum Sohbet

ysf42

Yeni Üye
Arkadaşlar ikm öğrenciliğine başvurdum bende, ama başvurudan sonra elime bi mahkeme celbi geçdi.Malesef hakkımda bi karışdığım olaydan kovuşturma varmış dava açılmış. Bu durum sınavı kazansamda etkilermi.

arkadaşlar Allah kısmet edip girersek işin zorlukları nelerdir kaçak olduğu zaman neler olur işin içeriğini bilenler var mı acaba ....

iyi geceler arkadaşlar. bugün benim mesai uzadı. zaten akşama kadar bilgisayar başındayım. bunaldım iyice. dedim foruma bi bakim kim var kim yok.

kardelenkurt

Kurucu
Yetkili Kişi
merhaba arkadaşlar herkesin hakkında hayırlısı nasılsınız bakalım..

bu heyacanlı bekleyiş çok zor ama bi o kadar da tatlı..

pars_37

Yeni Üye
arkadaslar adalet myo mezunlarının ikm alımında önceliği var mı? bilgi verirseniz sevinirim

kagıt uzerınde var ama uygulamada bılmıyorum hocam
ben komısyon olsam eger mulakatıda ıyı geçtıyse bı adım onde tutarım ama komısyonların tutumu hakkında memur arkadaslar daha ıyı bılır

bekleyiş nasıl gidiyor arkadaşlar
maratonun son aşamasına 1 gün kaldı
heyecan varmı?
:)

Arkadaşlar Allah yardımcınız olsun inşallah kazandığınızıda bizlerle buradan paylaşırsınız...

Dalga geçmek değil kardeş temennimi dile getiriyorum :)

bu sene son kardeş. yaştan dolayı bir daha giremicem ikm sınavına. inş kazanmayı nasip eder. ama şu bir gerçekki milletin kazandığını falan yazarken benimki elenip elenmediğim arada kaynar gider. en son benim haberim olur :)

tamer

Yeni Üye
Bu sene zabit katipliği yada başka bir kadro için bakırköy adliyesinde sınava giren varmı arkadaşlar acaba , bakırköyde geçen sene onar onar girilmiş mülakata yanlış bilgi almadıysam , bu sene nasıl oldu acaba yine onar onarmı alındı adaylar içeri yoksa tek tekmi mülakat yapıldı . Bilgisi olan varsa bu konuda paylaşırsa sevinirim , hemide çok sevinirim yani;)

Yukarı Alt