Forum Sohbet

takılıyorum ya allah yolunu acık etsin inşallah sıkıntısız gider gelirsin

ahada geldim izmirden sesleniyorum sesimi duyan varmı :) neyse bu kadar şirinlik yeter....

altıntaş yolundan gelecekken eskişehirde başlayan ve afyona kadar devam eden tipi nedeniyle uzun yoldan 1.5 saat gecikmeli geldik. ama sağ salim şu izmire vardım. herkese kazasız belasız yolculuklar dilerim

takılıyorum ya allah yolunu acık etsin inşallah sıkıntısız gider gelirsin

ahada geldim izmirden sesleniyorum sesimi duyan varmı :) neyse bu kadar şirinlik yeter....

altıntaş yolundan gelecekken eskişehirde başlayan ve afyona kadar devam eden tipi nedeniyle uzun yoldan 1.5 saat gecikmeli geldik. ama sağ salim şu izmire vardım. herkese kazasız belasız yolculuklar dilerim

EDİTÖRÜM allah yar ve yardımcın olsun.

hepinize teşekkür ederim arkadaşlar. erken yatın. direk yoldan gidecek arkadaşlarda uyumaya çalışın

sayın edıtorum iş yerınden bır gun ızını bıle zar zor aldım. pazatesı gecesı otobuse bınıcem 7 saat sonra ankarada olacagım yollar kapalı olmazsa 9 da da adlıyedeyım ınsallah sonra gerı donup ıse gecıcem hemen dua edın sıtedekı arkadaslar saat 6.30 gıbı ankarada olucam ıns ayın altısında yol durumu iyi açık dedıler bakalım kazası belasız yolculuk herkese.

Ankaradan geldik slivride beklıyoruz bakalım allah hayırlısını versin ne çok yozgatlı varmış al bir yozgatlı daha bende yozgatlıyım selam topraklarıma

adesim

Yeni Üye
Arkadaşlar bende silivri ikm için müracaat ettim istanbul anadolu yakasında oturuyorum diyelimki mülakatıda geçtim göreve başladım servis imkanı varmı anadolu yakasından?Başlamadan servisi düşünüyo diyenleriniz vardır ama benim için önemli yardımcı olabilirmisiniz

arkadaşlar burdurdan ankaraya yola cıkıcam saat 23 de hayır duanızı istiyorum.
herkese allah yardım etsın.

öğrencilik için boy kilo ölçümüne gidicek tüm arkadaşlarıma başarılar. hakkınızda hayırlısı olsun

ankarada yenı döndüm. burdur öğrencılık 175 boy 71 kılo çok şükür bunuda atlattık. gece polatlı afyon arası karlıydı. bı an ankaraya varamıcaz sandım. ama eve bıle dondum çok sukur. sımdı evımdeyım.

koray

Yeni Üye
arkadaşlar bilen lütfen yardım etsin.
Eğer mülakatı kazanırsam hangi belgeler isteniyor ve bu belgeleri benden başkası teslim edebiliyor mu? İl dışında okuyorum mülakattan sonra gitmem gerek ve o aralar sınavlarım var. Ne yapmak gerekir.

koray

Yeni Üye

ikm olanlar cevaplayabilir bu soruyu.evrakları postayla yollayamaz mıyız ya da başkası teslim edemez mi?

ikm olanlar cevaplayabilir bu soruyu.evrakları postayla yollayamaz mıyız ya da başkası teslim edemez mi?

yahu arkadaşım hele bi kazan da orası basit, sen dereyi görmeden paçayı sıvıyon.

hacı al sana bi yozgatlı daha ben de yozgatlıyım, selam olsun:D
A.selam kardeşim başarılar dilerim toprağım

koray

Yeni Üye

yahu arkadaşım hele bi kazan da orası basit, sen dereyi görmeden paçayı sıvıyon.
Kardeşim onla ne alakası var eğer böyle bir şey olmuyorsa ne işim var niye bekleyeyim mülakata girmeyecem boşuna.

Yukarı Alt