Forum Sohbet

arkadaşlar bu mal bildirim formu nasıl doldurulacak bir bilgisi olan varmı yönetim bu doldurulacak formların bir örneğini doldurursa sevinirim üzerimizde hiç bir mal yok :))) cünkü nasıl olacak şaştım tekirdağdan da bir bilgi vermiyorlar hatta tlf bile bakmıyorlar

adını soyadını yazman gereken yere onları yaz imzanı at yeter diğer yerlere çizgi çekilecek üzerinizde mal yoksa dediler ama sen sadece ad soyad kısmını doldur diğer çizgileri evrak teslim ederken görevliye sorup çekersin kolay gelsin :)

erdem geldim erdem halledecez senin işleri.....

3 gün yoktum sınav için ankaraya gittim. herkes beni arıyormuş :)

ikmm

Yeni Üye
Arkadaşlar bende kazandım evraklarımı verdim aklıma takılan bir iki şey var birincisi sağlık raporunda doğuştan hepatit b taşıyıcısı infaz koruma memuru olur notu düştüler bu sorun olur mu? Birde mal bildirim formunda ben öyle boş yerlere çizgi falan çekmedim :( sadece eşimin üzerine kayıtlı arabası var onu yazmıştım bunlarda sıkıntı çıkar mı?

Selamlar arkadaşlarım nasıl gidiyor hayat bu evrakları toplama işi özellikle rapor canımızı cıkardı allaha şükürler olsun bitirdik pazartesi teslim edeceğim adliyeye artık ne zamana cagırırlarsa tahminim haziranı bulur

30 saniye mülakat vardı 30 sanıyede ne yapabılırsın kı gıydım takımı dık durdum bu işiben yaparım havası ve özgüven bilemezsen de cevapları kı bılemeyeceını bılıyorlar ters ve anı tepkı vermeyeceksın allahıma şükürler olsun kazandım herkese de başarılar dilerim

ben soruları bıldım ama aldıgım puanın sorulardan değil su cumleden oldugunu sanıyorum:
portsan mermer aş de çalışıyorsun burada ne ısın var gırer gırmez adım okunduktan sonra ılk bu soruldu ben soktayım tabı hemen topladım ben ıktısat mezunuyum mermer muhendıs ısı ben ıkm olup 2 mudur olmak ıstıyorum dedım komısyonda espırı yaptı genel mudurluge kadar yolu var hemserım dedı bu cumle benı rahatlattı. tabı konu konuyu acıyo 2. soru ıktısatla ıkm ne alaka dedı. bende dedım kı adalet mesleklıler oncelıklı bızde aynı dersı alıyoruz bızde oncelıklı olmalıyız dedım komısyon 2 dakıka soluklanda hemserı ıkı soru soralım dedı baya bı uzun konustuk.

Şaka maka kazandık ya allaha şükürler olsun hep derdim allahım nasıl olacak bu iş nasıl evleneceğim anama babama nasıl bakacagım özel de calısıyorum parayı alamıyorum 1 hafta babamın yuzunu goremedıgım oldu gecenın bır yarısı eve gelıyorum adam yatıyor sabah erkenden gıdıyorum adam yatıyor valla bır turlu goremedım ne gecem var ne gunduzum cok zor özel sektör ve ev gecındırmek allah herkesın yardımcısı olsun hayırlısıyla bırde baslasaydık

Herkese günaydın umarım bugün her zamankinden daha güzel olur ve beklediğimiz telefonu bir an önce alırız hayırlısıyla. arkadaşlar ben dün gece mahallemizin polisiyle konuştum durumumu anlattım oda bana aynen şunu söyledi merkez karakola gıt orada tem var dedı teme gelır dosyalar sor dedı anlat durumunu ve 2 ay felan surermıs arastırmalar bılgınız olsun

Arkadaşlar bizim cezaevinde basın takibi yapmak üzere memurlar görevlendirildi. Cezaevimizle ilgili bir haber varsa müdürümüze oradanda bakanlığa göndereceğiz. Bu uygulamanın olduğu başka cezaevi var mı ?
Aslında iyi bir gelişme gibi duruyor. Demek ki Bakanlık çıkan haberler hakkında cevap verecek sessiz kalmayacak inşallah;)

Yukarı Alt