ELAZIĞ - Diyarbakır Komisyonuna Başvuranlar

Eğer Elazığ adalet sitesinden giremeyenler Google a şu şekilde Arama Yapsın
Kod:
site:www.elazig.adalet.gov.tr filetype:pdf
Orda göreceksiniz İlla Göremeyenler için
http://www.elazig.adalet.gov.tr/resimler/ikmerkek.pdf Burdan bakabilir.

Hocam boy ölçüm tarihleri ne zaman hangi belgeleri götürmem gerekiyor ? Bunların hiç biri yazmıyor kafayı yiyecem

Bizim Elazığ'da tanıdık çok da hem rahat edemem hem rahatsız etmek istemem. Pansiyon bize yeter ama mülakatta kullanırız onu nasipse. : )

Tüm Elazığ firmaları 45 TL Adana'da. Fix Menü. :)

Adliyeyi aradım, 4 Temmuz sabah 9.00'da burda olun dediler. Kimlik yeterli.

Hocam Allah razı olsun.Buralarda olmazsa hiç bir şey öğreneceğimiz yok. Elazığın meşhur yemeklerini tatmak istiyorsan Harput kalesine çık ordaki lokantalarda bulabilirsiniz ama Elazığ böyle işlerde sınıfta kaldı hiç bir yöresel yemeğini tanıtamadı.Ama içli köfteyi öneririm çok hoş

Bu arada Adım İnan YILMAZ 21 Yaşındayım içinzde en gençlerinden biriyim herhalde :) Olurda adalet sarayında karşılaşır isek forum kullanıcılarını merak ediyorum

İskender Bursa'da var. İçli köfte de Adana'da. Elazığ'a has bir yemek yok mu yahu? : )

Hocam bence içli köfte diyince elazığ akla gelmeli ama ne yazıkki yemeklerini tanıtamadılar.Gömme var bide :)

elazığ grubu nasılsınız bakalım... yola çıkmışsınızdır bir çoğunuz. hayırlı haberlerinizi bekliyorum :)

tşkler sesizdevrim ;=) kısmetse bu gece saat 03,30 da kahramanmaraş dan yola cıkacam orada forum uyeleri ile buluşmak dileğiyle insallah =) çok sabır ettik çok dua ettik inşallah bütün canı gönülden isteyenlere allah nasıp eder saygılarımla elazığ yolcusu kalmasın ;=)

Yukarı Alt