ELAZIĞ - Diyarbakır Komisyonuna Başvuranlar

T.C.

ELAZIĞ ADLİ YARGI

İLK DERECE MAHKEMESİ ADALET KOMİSYONU BAŞKANLIĞI

D U Y U R U

İKM ERKEK-BAYAN Başvurusu kabul edilen adayların 4 Temmuz 2013 tarihinde adliye binasında hazır bulunmaları rica olunur.

Sadece bu var bu arada muselman kardeşim ben emin olmadan bilet almak istemedim :D

yahu şu elazığ erkek kaçla kapattı ben adliyenin sitesine giriyorum ama göremiyorum sonuçları nasıl bakılıyo

Hocam ben aradım az önce. 4 Temmuz sabah 9.00'da burada olun dediler. O saatlerde Elazığ'a giren otobüsler de 5,30-6,00 gibi giriyorlar.

:) Gösterdim ya hocam. Sayfadaki yerini işaretledim, göremediniz mi fotoğrafı?

Hangi tarayıcıyı kullanıyorsunuz bilmiyorum ama Mozilla ise, Internet Explorer deneyin. Ondan göremiyor olabilirsiniz.

Zaten listeyi de ilettim size, ne yapacaksınız adliye sitesiniz? : )

fotoğraf gelmedi tarayıcıdan galiba neyse kardeşim tşkkürederim 75 te kaldıysa sıralamaya girmişim zaten

Arkadaşlar Hazar Turizmle gelin sebebi Fiyat konusunda en çok indirim alacağınız firma .Gelip otelde kalmak isteyenler ise otel fiyatları ateş pahası hiç bir şeye yaramıyor ama neyse.

Hazar Turizm'de ne kadarmış fiyatlar? Hangi mesafeden?

Hocam ölçüm için otelde kalmak gerekmez sanırım. Ölçülüp döneriz nasipse.

Otel fiyatları nedir peki?

Hocam Otel şato var öyle tipik pansiyon tipi orası çok ucuz sanırım geceliği 20 TL .Diğer yerler 100 Tl felan diye biliyorum.Hazar turizim de ise mesela geçen hafta Ankaradan geldim her yer 60 TL iken orası 50 TL ye getirdi

slm elazıg turızımın sayın yolcuları keyıfler nasıl :=) muselman sen kacta orda olacaksın boy kıloda bır elını sıkmak ısterım :=) nasıl tanırız orda bır bırımızı ve forumda yer alan butun arkadaşlar herkes ellerıne dovız alsın forum cıp den dıye uyar mı :=) 4 ne orda gorusuruz ınsallah saygılar

ölçüm için değil de mülakatta otel de kalmak mantıklı geliyor bana.şimdi sabah 6da incekler var mı muselmanla benden başka? otogarda buluşup beraber hareket edelim?

Hocam ben elazığda oturuyom otogardan iner inmez taksi var gerçide gerek yok hemen yola çıkın durak var minübüs bekleyin çarşı içine kadar götürüyor başka bilgi isteyen varsa söyleyebiilir

Hocam valla 2 poaça al bi kahveye gir derim :D Öyle kahvaltı kültürü pek gelişmemiş :) Ama öğle yemeği için meşhur köfteciler sokağına in orda tavuk döner tavuk iskender köftesi meşhurdur ve hoştur.Bu sıcakta yenmez dersen gelen arkadaşlar ile bir karpuz alın yanına peynir oturun bi gölgede yiyin :D

Yukarı Alt