ELAZIĞ - Diyarbakır Komisyonuna Başvuranlar

Mrhaba arkadaslar elazığ son durum yukarıda paylaşılan mı eger böyleyse cıfte mutluluk yasıcam bılgı verırımısınız :=)saygılar

Hocam sordum soruşturdum, Elazığ Murat firması en iyi hizmeti sunuyormuş dediler. İki araç var birisi 11.00'da diğeri 22,30'da.

3 Temmuz 22.30 aracından aldım bileti, 4 numara. :) 3 numaraya beklerim hocam. 4 Temmuz Sabah 06,00 varış saati imiş.

Not: En iyi iki firma Elazığ Murat ve Elazığlılar imiş.

Hocam Allah Razı Olsun Ziraat Bankasını kazanmıştım Çok canım sıkılıyordu faiz kurumu diye birde bunla şansımı denedim Allah bana hayırlı bir kapı açtı inşallah mülakatta elemezler.Elimden geleni yapıp helal kapıyı alacam..Çok sağolun

Hocam elenmemem için ne yapmam gerekiyor ? . Yani torpil olayı hariç :D . Bu konuda bana yol gösterebilecek olursa sevinirim.İsteyene Face mail veya başka iletişime geçmeleri için bilgilerimi verebilirim.Yeterki şu işi alayım Tekrar Allah Razı olsun

Sitede daha tecrübeli arkadaşlar var. Size yardımcı olurlar inşaAllah. Forumun Mülakat alt forumuna bir gözatın isterseniz.

slm arkadaşlar listede olan bütün arkadaşlarımı tebrik ederim boy kilo ölcümü ayın kaçında olcak bi sorum daha var eğitim icin okul hangi ilde bilgi verirmisiniz saygılar kahramanmaraş dan mülakata gidecek arkadaşlar varsa haberleşelim buluşup beraber gidelim iyi geceler =)
muselman sözüme itibar edebilirisin dedin ve haklı cıktın onun icinde ayrıca teşekkürler =)

Aleykümselam. Biz de sizi tebrik ederiz. : )

Boy - Kilo Ölçümü 4 Temmuz'da olacak. Ancak çoğu adliye sitelerinden saat kaçta orada olmaları gerektiğini belirtmiş. Elazığ adalet sitesinde böyle bir duyuru yok. Yarın arayacağım bakalım ne diyecekler.

Eğitimin nerede olacağını sanırım kimse bilemez. Çoğunluğun düşüncesi görev yapılacak ile yakın eğitim merkezi olabilir yönünde. Kahramanmaraş olacak olsa bile bu alım biraz yüklü olduğundan kontenjanda sıkıntı olacaktır. Bu sebeple bir kısım aday eğitim görürken diğerleri staj görebilir. Sonra çapraz değişim olur sanırım. Ben öyle düşünüyorum.

Ben teşekkür ederim hocam. : ) Allah tamamına erdirsin.

Yukarı Alt