Bugün eğitim merkezine gittim arkadaşlar

Arkadaşlar en iyisi hiç bişey yapmadan beklemek ve bundan sonra söylenenlere inanmamak galiba *comfort*

arkadaslar gıttım ptt den kendım heryerı aradım ıster ınanın ıster ınanmayın bende sızın gıbı sıkıldım yanı.. egıtım merkezını aradım oradakı bayan kesın bı lıste yok sadece resmı bı tarıh var 21 ile 25 ocak arası onkayıt var sadece bunu söleye bilirm dedi..Cte genel merkezını aradım oradanda belki aksama belkide 2 hafta ıcın de bilemioruz dedi...ankarayı aradım bu konu bızden cıktı CTE yı arayın dedi bu kadar...

Gerçekten hepimiz çok sıkıldık.. Ne yapacağımızı şaşırdık valla ne zor işmiş bu be kardeşim resmen verem olduk..

Gerçekten hepimiz çok sıkıldık.. Ne yapacağımızı şaşırdık valla ne zor işmiş bu be kardeşim resmen verem olduk..

bide komisyonlara guvenlik sorusturmasının sonucları felan gitmemiş..Ama ben egıtım merkezındekı kadına guvenıorum o konuda net konustu bu resmi bir bilgi dedi mecburlar zaten dedı...haftasonu bıle acıklanabilir dedi

tati

Yeni Üye
arkadaşlar ben bir kere cte yi aramıştım komisyon bilir sonra bir ara istanbul eğitim merkezini aradım siteyi takip edin dediler. sizler nerelerle görüşüyorsunuz ...

banada bugün 5 ten sonra bekleyin dediler. Biraz önce aradım her şey tamam müdürün önünde imzada dedi.(alıntıdır)

Ben de az önce görüştüm aynısını söyledi mesai bitsede mutlaka bu akşam yayınlanacak dedi takip etmeye devam :eek:

Arkadaslar haftasonu da aciklanabilirmis.. Siteyi hep takip edin herkese telden ulasilamayabilir ama kimseyi magdur durumda birakmayiz dediler.. 28inde kesin okul baslayacakmis (alıntıdır)

Yukarı Alt