Bugün eğitim merkezine gittim arkadaşlar

menes12

Yeni Üye
bende aradım az önce arkadaşlar herşey belliymiş sadece hazırladıkları taslak ilgili bakanlıktan olur bekliyorlarmış olur verilir verilmez siteye düşecekmiş en geç yarın belli olucak dedi

eğitim 6 hafta olacağını söylediler mi size de ??

birde 2 tane kefil bulmak var kefilsiz olmuyormuş ne saçma şey

aynen bende öyle , sabırsızlıkla açıklanmasını bekliyorum . yarın açıklanacağını söylüyorlar inşaAllah doğrudur .

BEN BUGÜN ARADIM 21 OCAK İPTAL DEDİLER REVİZYON YAPMIŞLAR EĞİTİM TARİHİNDEN 5 GÜN ÖNCE DUYURU YAPACAKLARMIŞ BU HAFTA BEKLEMEYİN BOŞYERE

alıntıdır ...

Arkadaşlar az önce Ankarayı aradım listelerin onayı bitmek üzereymiş yarın kesin olarak açıklayacaklarını söylediler. İki grup şeklinde alacaklarmış

alıntıdır ...

bnde aradım yarın netleşecekmiş herşey ıkı gurup olcakmış 2 gurup arasında 1 hafta fark var dedı. yarın ola hayrol

arkadaşlar eğitim ve sta bittikten sonra, maaşlı işe başlama ne kadar sürüyor. Facebookta birisi benim eğitim biteli 6 ay oldu ama hala başlamadım diyor.

yok öyle bişi kardeşim.ben 2. dönem öğrencilerdenim.bizim staj 3 ocakta bitti 15gün içinde başlayacağımızı düşünüyorum.1. dönem öğrencilerden bir arkadaş staj bittikten 26 gün sonra başladıklarını söylemişti.en fazla 1 ay sürer işe başlama.

rabbim ne eylerse güzel eyler inşallah hayırlı haber çıkar yarın hiç yoktan bir nebze olsun kafamızdaki şüphelerden, acabalardan kurtuluruz*hmm* sen büyüksün Allahım ne kadar sıkışık olduğumu sen görüyorsun*pray* benim gibi nice arkadaş var bir an önce başlamak isteyen ve aklındaki şüpheleri bitirmek isteyen inşallah yarın, yarın olmasada en kısa zamanda herşey netleşir *wait*

Ben bugün akşam 5'e doğru cte genel müdürlüğünü aradım sordum adama baya bi konuştuk.

İkm öğrenciliği eğitimleri ne zaman başlayacak dedim, Adam yarın siteden açıklama yapılacak dedi.

Peki gruplara ayrıldğı söyleniyor dedim, adam evet grup var ama grupların aralıkları çok kısa süre yani kimse mağdur edilmeyecek dedi.,

Ve en önemlisi, ben Ankara'da ikamet ediyorum, yatılı olarak kalmama gerek var mı dedim, Adam bana yoğunluktan dolayı belki kendinizi erzurumda belki de istanbul'da bulabilirsiniz dedi.

Hakkımızda hayırlısı be arkadaşlar

Ben bugün akşam 5'e doğru cte genel müdürlüğünü aradım sordum adama baya bi konuştuk.

İkm öğrenciliği eğitimleri ne zaman başlayacak dedim, Adam yarın siteden açıklama yapılacak dedi.

Peki gruplara ayrıldğı söyleniyor dedim, adam evet grup var ama grupların aralıkları çok kısa süre yani kimse mağdur edilmeyecek dedi.,

Ve en önemlisi, ben Ankara'da ikamet ediyorum, yatılı olarak kalmama gerek var mı dedim, Adam bana yoğunluktan dolayı belki kendinizi erzurumda belki de istanbul'da bulabilirsiniz dedi.

Hakkımızda hayırlısı be arkadaşlar
eğitim ne kadar sürcekmiş bişe sölediler mi değişiklik yok 3 ay değil mi?

Yukarı Alt