Bugün eğitim merkezine gittim arkadaşlar

ve hala ses yok bir şarkı var ya erkin korayın' ne zaman ne zaman' belli olacak bu eğitim zamannı ne zaman ne zaman *music*

tati

Yeni Üye
geçenlerde bende istanbul eğitim merkezini aradım. onlarda site yönlendiriyor. bugün arayan kimse yok mu. ne olacak bu gidişatın sonu aslında direk cte merkezini aramak lazım.

tati

Yeni Üye
şimdi ankara cte ile görüştüm komisyonunuza sorun. ne kadarda saçma bir olay ordan ordaya yönlendiriliyoruz. Boşuna arıyorsunuz dedi. bir dövmediği kaldı. iyice sinirlendim yahu

adalet bakanlığının santralide arızalı bu arada arkadaşlar :) tam komedi bakanlığa ulaşamıyorsun

menes12

Yeni Üye
arkadaşlar aramanız gereken numara 0312 204 13 04 bu numaranın olduğu yer eğitim listesini yapan birim ben aradım listeyi yapamay çalışıyoruz internetten takip edin en geç cuma belli olur dedi 2 grup halinde almaya çalışıyoruz o yüzden uğraşıyoruz bu kadar falan dedi sizde bi arayın arkadaşlar biraz hızlansınlar yaaa

ve hala ses yok bir şarkı var ya erkin korayın' ne zaman ne zaman' belli olacak bu eğitim zamannı ne zaman ne zaman *music*

bence buda egitimin bir parçası sabrı ögretiyolar :D

bir arkadaşımızdan alıntıdır ...

Arkadaslar az once ist.egitim merkzni aradim.21 inde kayitlar baslayacakms kesin. 28ine kadar devam edecekmis.28inde egitm baslayacakms.kimin hngi egitim kurumuna gidecegi belli degilmsfarkli egitm merkeziolabilir cumaya kadar aciklanacakms vekayita 2 kefille gidilecekms kefil yerine kefilin noteronayli "kefilim"yazisi olursada kabulmus.ayrica 2 grup olacakmis ilk grup egitim gorurken 2. grup staj yapackmis.2. egitim gorurkende ilk grup staj yapacakmis.Tum ogrenciler bu yaz goreve baslayacakmis KESINNN.. :)

arkadaşlar az önce görüştüm personel kısmıyla işyerinden istifa etmem gerekli o yüzden aradığımı söyledim.en azından fethiye komisyonunu kazananların hepsi alınacakmı onu öğrenmeye çalıştım.sen komisyonu boşver cte internet sitesinden takip et MUHTEMELEN bu hafta içi yayınlıycaz daha netleşmeyen şeyler vardı dedi.bilgilerinize

umut fakirin ekmeği. dış güvenlik de umut değilmiydi. söndürdüler orası başka :(

eğitim görmeden staj olmaz arkadaşlar kim dediyse sallamış.devlet memuru olacaz bizim işimiz resmi yazıyla.aradaki söylentiye inanacak değiliz:)

Yukarı Alt