Boy-Kilo Ölçümü

memleketim diye başvurdum lakin klavyeler berbat ötesi milattan kalmış gibiydi yazamadım cte katipliğinde.. önceki alımlardada ist de sözlüde elendim ikm ye sıralamaya giremem die başvurmadım. bakalım 5 bini bekliyorum ama Akşehir asla :) sizin adınıza sevindim rahat edeceksiniz :)

nedenki :)

ALLAH'IM sana sonsuz şükürler olsun. en sonunda yüzümü güldürdün. bana da böyle bir sevinç yaşattın.şu anda hala inanamıyorum. kazandım arkadaşlar ben kazandım. bu mulakatlara 5. girişimdi. ve ALLAH yüzümü guldurdu.

Arkadaşlar 3. girişimde kazandım sevincimi sizlerle paylaşmak istedim Rabbime şükürler olsun herkese nasip etsin inşallah kazanan arkadaşlara da hayırlı olsun Allah utandırmasın

Hepinizin adına çok sevindim özellikle uğur sende çok bekledin. Sizin sonuçlar nıye hemen açıklandı bakırköy adliyesinde cumaya kadar mülakat var. İnşallah allah bizim yüzümüzüde sizinki gibi güldürür.

hayırlı olsun uğur çok sevindim senin adına nereyi tercih etmiştin

çok teşekkur ederim. kendi yaşadığım yer ineboluda kazandım. şu an hala inanamıyorum. çok mutluyum.

inşallah sende kazanırsın kardeşim. bizde 15 kişi alınıyordu pazartesi mulakat bitti zaten bugunde açıklandı kardeşim.

arkadaşlar bizim adliye sağlık raporunda sağlık bakanlığına bağlı hastaneler veya universite hastaneleri demiş. benim bildiğim her hasteneden alınmıyordu bu rapor. bakanlık hastane isimleri yayınlıyordu. ama bizim adliyede oyle bişey yazmıyor. ankara numune hastanesi bana en yakn olan yer. onceden randevu mu alacaz arkadaşlar.

sağlık kurulu günlerini öğren. kaç lira onuda öğren. veznesine para yatırcaksın sonra sabahtan kulak göz kbb psikiyatr ve gerekli birimlere muayene olucaksın

Sağlık Bakanlığına bağlı tam teşekküllü Devlet Hastanesinden veya üniversite hastanesinden alınacak sağlık kurulu raporu.

bu kez şart koşmamışlar...

sessizdevrim şimdi ben mesela kastamonudan alabilirmiyim raporu. normalde eski listede kastamonu yoktu. o yuzden soruyorum.

Tebrikler kardeşim darısı bizim başımıza aralık alımlarından elenen arkadaşlar tek tek kazanıyor kendim kazanmış gibi mutlu oluyorum

abla zaten listenin altında evrakları da yayınlamışlar. benim kafamı karıştıran sağlık raporu. orda demişlerki sağlık bakanlığına bağlı tam teşekkullu devlet hasteneleri veya universite hastanelerinden alınacak sağlık kurulu raporu yazıyor.yani bolge hasteneleri yok. bunu yarın komisyoma bizzat gidip soracağım 5 dk uzaklıkta zaten.bakalım ne dicekler.

nedenki :)

teşekkürler :) inşallah rahat ederiz Akşehir güzel bir ilçe gördüğüm kadarıyla çalışma ortamıda rahat olursa daha ne istenir. Allah sizede nasip eder inşallah en kısa zamanda

Yukarı Alt