Boy-Kilo Ölçümü

allahım bugünleride gördüm canım kardeşim adanalı muşu 1. olarak kazandı.... çok şükür yarabbime

1 64 L...... DEMİREL YÜK.ÖĞR.(2 YIL) 79,93276 90 90 90 84,966

muş nihai listeyi de açıklamış

kazandığını daha kendisi bile bilmiyor sanırım yoldadır şimdi o :)
arkadaşı hiç tanımıyorum ama sevindim çok ama yine de ilk ben haberi veren kişi ben sayılırım ne derler halk arasında müjdemi isterim gibi bir şeyi sanırım:) hayırlısı olsunn

muş nihai listeyi de açıklamış

kazandığını daha kendisi bile bilmiyor sanırım yoldadır şimdi o :)
arkadaşı hiç tanımıyorum ama sevindim çok ama yine de ilk ben haberi veren kişi ben sayılırım ne derler halk arasında müjdemi isterim gibi bir şeyi sanırım:) hayırlısı olsunn

bütün başvurularında sıralamaya giremedi. ilk sıralamaya girişinde kazandı :)

cnm komisyonu ara sana ne zamana kadar getirmen gerektiğini söyleyecek sağlık raporu haricindekileri hemen isterler... 1 ay içinde aksilik olmazsa eğitime başlayacaksınız.

adanalııııııııııııııı kazanmışsın ayyy ne güzel valla çok sevindim ben sıralamaya giremem die hiç başvurmamıştım inan kendim kadar çok sevindim hakettin çünkü kaç yıldır uğraşıyon dualarını eksik etme bizim içinde tekrar hayırlı olsun

Kazandım cümlesini görmek ne kadar güzel.. Bu alımlarda sanki daha çok görüyorum kazandım diyenleri. Rabbim bize de nasip eder inşallah..

Arkadaşlar Ankara adliyesinde hangi gün mülakata girceklerin listesi olan var mı elinde, ankara adliyesinin sitesinden giremiyorum acil lazım yardımınızı bekliyorum

cnm komisyonu ara sana ne zamana kadar getirmen gerektiğini söyleyecek sağlık raporu haricindekileri hemen isterler... 1 ay içinde aksilik olmazsa eğitime başlayacaksınız.
abla aradım ama biz sizi arayacağız diyip kapattı hiç birşey demediler

hazırlıyorum abla..sağlık raporunu muştanmı alacagız evrak olarak ne isterler acaba hiç bilgimde yok

adanadan alırsın... bir kaç gün içinde hangi hastanelerde alınacak yayınlayacaklar.. burhaniye sitesine eklemişler burhaniyeyi kazananlardan istenen evrakları hemen hemen aynı sabıka kaydı arşiv formu mal bildirimi formu ...

adanali canı gönülden tebrik ederim kardeşim Rabbim utandırmasın çok mutlu oldum gerçekten çok mutlu oldum Hayırlı uğurlu olsun tebrikler.....

Adanalı kardeş tebrik ederim daha dün gibi aralık alımlarında sıralamaya giremedin demiştin çok sevindim tekrar tebrik ederim. Rabbim kazandığın paraları hayırlı yollarda harcamanı nasip etsin

Yukarı Alt