3. İKM ÖĞRENCİSİ ERKEK ADAYLARI

25. maddeye bolu ikm öğrencisi yazıcaksın.. bu arada bolunun komisyonu değişmiş keskin bakırköye vermişler ankaradan

Adayların Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü sitesindeki ilanı sık sık kontrol etmeleri faydalı olacak. Değişiklikler olabiliyor.

ilanda değil. bazı illerin komisyonu değişmiş bolununkini ankara yapardı bakırköye gitmiş. kocaelininkininde ankara yapmıştı oda bakırköye gitmiş. eskişehir ankaranın dibinde o erzuruma gitmiş ..

link paylaşabilirmisin ben bulamadım da yada özelden de yazabilirsin

http://www.cte.adalet.gov.tr/ burdan ilana gir. komisyonları gosteren sayfayı inceleyebilirsin

herkese hayırlı günler diliyorum samsun da yasıyorum sizce az alan yerleri mi tercih etmeliyim bafra 3 kişi alıyor samsun merkez 6 kişi çarşamba 2 kişi ünye falan da 3 kişi sizce buralara cesaret edip 80 ve üzeri alanlar mı yazar benim puan ön lisans 77.196 küsür sizce nereyi yazmalıyım ? Bunlar hariç farklı il olarakda sinop düşünüyorum 42 kişi alıyormuş..

benim puan 80.7 edirne düşünüyorum. henüz net bir karar veremedim. senin puan kaç ve nereyi düşünüyosun dosum.

Yukarı Alt