3. İKM ÖĞRENCİSİ ERKEK ADAYLARI

arkadaşım puanının da yazabilirmisin. birde bu daha ilk alım ve öğrencilik yani 5 aylık eğitim war. gönlün nereyi istiyorsa orayı yaz bence ama mantıklı dawran siteyi takip etmeyi bırakma bence.

merhaba benim puanım ort.öğrt. 82 şansım var mı? İlk defa başvurumcam. Bu başvuru formunu nasıl doldurucaz site yönetimi yardımcı olursa sevinirim. (örn. doldurulmuş bşr form resmi) Birde anlamadığım konu görev yapmak istediğimiz yeri bizmi seçiyoruz yoksa eğitimden sonra kendilerimi atıyor. Eğitimden sonra devletin bulunduğun bölgeye göre atadığını söylüyorlar. yardımcı olursanız sevinirim.

başvuru formunu dolduran arkadaşlar varsa yada nasıl dolduracağını bilen bir kopyasını yada bir benzerini siteye verebilirlermi acaba. Kendim için ve diğer benim gibi acemi üyeler için faydalı olacağını düşünoyorum.*hmm*

25. madde önemli örneğin niğde için sınava gireceksin oraya niğde ikm öğrenciliği erkek yazıcaksın ve sınavının yapacak olan ankara komisyonuna göndereceksin ....

Musa

Yeni Üye
iyi Aksamlar arkadaslar bende ilk defa katılacam ikm ye bu konu hakkında tüm yazılanları okudum 75 in aldınta alan arkadas pek yok hatta bir tanesi soguk su içsin gibisinden moral bozuklugu bile yarattı bende...önlisans mezunuyum Askerliği Şırnakta yaptım.puan 72 lerde sıralamaya dahi giremem galiba bu puanla cok alım yapılan yerleride tercih etsem bi sansım yokmu cvplarsanız sevinirim...

dostum onu kimse bilemez şuanda 75 in altına düşmez falan diemez sen moralini bozma 23 kasımdan itibaren başvurmak istediğin yerleri takip et. duruma göre hareket edersin.ve başvuruda bulunmakla bişey kaybetmeyeceksin ok. Allah'ın işine karışılmaz

bu yorumu okuyan herkese diyorum başvuru yapıpta mülakata gitmeyenin kulaklarını çok güzel çınlatırım geçen 300 kişi mülakata gitmedi..gitmiceksen başvuruda yapmayacaksın arkadaşş..

Nerden biliyorsun milleti yönlendirme aldatma işine bak senin gibileri iyi biliyoruz

puanlar acıkladıngında burda ol tamammı ? bende senn gibileri iyi biliorum rahat ol

FORUM KURALI İHLALİ... LÜTFEN BİR DAHA YAPMAYINIZ 2. İHLALDE BELLİ BİR SÜRE FORUMDAN UZAKLAŞTIRILACAKSINIZ. 3. İHLALDE SÜRESİZ FORUMA GİRİŞİNİZ YASAKLANACAK..

memur oldugu halde kpss sınavına girip basvuru yapan s.. ler biliorum ben burda da var belki onlardan basvuru yapıp mülakata gitmeyen zaten tescilli o.. co.. ve bunu okuyup sırıtıcak büyük ihtimallee...

dostum ağzını bozmana gerek yok. herkes farkında zaten neyin ne olduğunun ok

ergun

Yeni Üye
arkadaşlar ben boluda oturuyorum bakırköy komisyonuna başvuru yaparken oraya gitmemmi gerekiyor yoksa posta ile göndersek olurmu...

memur oldugu halde kpss sınavına girip basvuru yapan s.. ler biliorum ben burda da var belki onlardan basvuru yapıp mülakata gitmeyen zaten tescilli o.. co.. ve bunu okuyup sırıtıcak büyük ihtimallee...

dostum ağzını bozmana gerek yok. herkes farkında zaten neyin ne olduğunun ok

Kıymetli arkadaşlar. Burası bilgi paylaşma platformu. Lütfen hakaret içeren sözcükler kullanmayalım. Varsa kafanıza takılan, öğrenmek istediğiniz şeyleri bilgimiz dahilinde cevaplayalım. Saygılar sunuyorum.

ergun dostum bulunduğun ilin adliyesindeki komisyona ewraklarını tamamlayıp başvuru nu yapıorsun onlar gönderiorlar ok . senin bakırköye gitmene gerek yok

Postayla senin göndermen olmuyor. Bululnduğun yerdeki adliyede komisyona başvur. Orası evraklarını onaylayarak girmek istediğin yere posta ile resmi olarak gönderecektir.

Yukarı Alt