2013 Yeni İkm Alım İlanı Çıktı 3015 Kişi

facebook sayfamızdaki başvuru yapan kişilerin tercihlerini ve puanları buradan görebilirsiniz
Bağlantıları görmek için üye girişi yapmalısınız.

iyi geceler arkadaşlar. bende 75.87 ile bilecik yazdım. son aldığım bilgilere göre apslarden bi yamukluk olmaz ise sıralamaya gireceğim inş

ADMİN BİLECİK SENİN SAYENDE BENİ DE EKLE LİSTEYE

Murat Z...... 75.87 BİLECİK :D :D

Arkadaşlar anket hazırlamış arkadaşlarımız kim nereye başvrudu diye katılım saglayalım daha iyi bilgi edinmiş oluruz

https://docs.google.com/forms/d/1Cws-mvvW59uEFFHJwhPExPTTon07x-ESnBtLIiho-w8/viewform?pli=1

aklıma orası geldi o puanla. eskişehirde olcağı için sınav orda okuyan öğrencilerin çoğu sınava başvuracaktır. hem çalışırız hem okuruz hesabı yapabilirler taban puanı yükselme ihtimali bayağı var.. 1 temmuzu bekleyeceğiz.

admin sınav nasıl eskişehir de olacak ilan listesinde bilecik yazıordu eskişehir değil ki sınav bilecikde olmayacakmı 30-1 olan yer e başvuru yaptım ben ben mi ynlış okudum acaba devrik cümle yapmışım :D:D:D eksişehiri neden tavsiye etmediğimi anlatmak istemiştim :D

aklıma orası geldi o puanla. eskişehirde olcağı için sınav orda okuyan öğrencilerin çoğu sınava başvuracaktır. hem çalışırız hem okuruz hesabı yapabilirler taban puanı yükselme ihtimali bayağı var.. 1 temmuzu bekleyeceğiz.

admin sınav nasıl eskişehir de olacak ilan listesinde bilecik yazıordu eskişehir değil ki sınav bilecikde olmayacakmı 30-1 olan yer e başvuru yaptım ben ben mi ynlış okudum acaba devrik cümle yapmışım :D:D:D eksişehiri neden tavsiye etmediğimi anlatmak istemiştim :D

anladım admin sorun değil esk,şeh,r 78 faaln kapatacak sanırım.

Ben Denizliye başvurdum oraya başvuran bir arkadaş aramış sormuş 79lardaymış taban puan .. Daha açılmamış postalar varmış.. Pazartesi kesinleşirmiş. Ya küsurattan kaybedicem ya da 80-81 gibi kapatacak.. Hayırlısı artık..

ben bu posta işini anlamış değilim. başvuruda sizteme girilior ama aradığımızda da gelen apsler war diorlar ve baraj da yükselior birisi açıklayabilirmi

Yukarı Alt