2012 Mülakat Soruları

öyle mi dersin kardeşim gerçekten ben bandırmaya başvurcam sıralamaya girebilirsem bakırköye gitcez bakalım kısmetse daha şimdiden sıkıntı bastı

kardeş sende mi bandırmaya başvuruyorsun

evet ama kafamı karıstırdılar.
şırnak yazıcakmıs bırısı 2 sene mecburi çalışıp sonra istedigi yere gitcekmıs bu mumkun mu bildiğim kadaryla sadece becayiş hakkımız var ve şırnak için kımseyı bulamayız becayiş'e.

şırnak yazıcakmıs bırısı 2 sene mecburi çalışıp sonra istedigi yere gitcekmıs bu mumkun mu bildiğim kadaryla sadece becayiş hakkımız var ve şırnak için kımseyı bulamayız becayiş'e.
ben de becayiş ile diye biliyorum ama araştırmak lazım tabi ben ondan geçtim başvurup vurmamakta bile kararsızım ümidim kırıldı çünkü izmirde hayırlısı yine de

teğmen sözleşmeli değil bu kadrolu bakanlığın açtığı nakillere başvurabilecek

teğmen sözleşmeli değil bu kadrolu bakanlığın açtığı nakillere başvurabilecek

teşekkürler

öyle mi dersin kardeşim gerçekten ben bandırmaya başvurcam sıralamaya girebilirsem bakırköye gitcez bakalım kısmetse daha şimdiden sıkıntı bastı
kardes sıralamaya gir gerisi biraz sans. çünkü bana tekirdağ adliyesi 3 soru sordu 2sini bildim. 3 te 3 yapanlar gecemedi.
kendini tanıt.
1. ingiltere fransa arasındaki tünel
2. italyanların ünlü dikdatör baskanı
3. Atatürk ile Rauf Orbaydı sanırım cıkardığı ortak dergi mi neydi ben bunu bilemedim tek.

bakırköy komisyonunda sınava girmiştim. mülakat 2 dk sürdü.Sorulara gelincew kendini tanıt,istiklal marşını oku,1 tarih sorusu ve sınava girdiğim tarihin önemiyidi.Sınavda net cevaplar verin. Bimiyosanız soruya sallamayın,bilmiyorum deyin. Hepinize başarılar

adana adliyesi,hıyanati vataniye kanunu nedir tarihi,rusyanın dogalgaz proje boru hattı,memurlara verilen uyarma,kınama cezaları nedir ne için verilir ve 3 tanesi say..bana sorulan mülakat soruları.

Silivri de bana gelen sorular Han duvarları şiiri kime aittir?
cezaevi hangi kanuna göre yönetilir
memleketimin nüfusu
ilk başbakan
arkadaşlarıma gelen soru

Fatih sultan mehmet hanın şiir yazarken kullandığı mahlası
3 martta olan 3 önemli olay
istiklal marşının kabul tariihi
23 nisan da ne oldu

sen bu sorular karşısında nasıl davrandın merak ettim doğrusu

şiiri duyunca tabiki moralim bozuldu ne alaka dedim kendi kendime ama onların karşısına çıkmak ayrı bi olay zaten

sen bu sorular karşısında nasıl davrandın merak ettim doğrusu

şiiri duyunca tabiki moralim bozuldu ne alaka dedim kendi kendime ama onların karşısına çıkmak ayrı bi olay zaten
yani ben olsam aynı tepkiyi verirdim ama yine de kazanmışsın darısı başımıza artık...

eskidim artık ya bekleye bekleye *stress*

öyle deme kader kısmet nerede ne zaman gelır bellı olmaz allah hayırlısını versın

Yukarı Alt