2012 Mülakat Soruları

maskeli

Yeni Üye

bursa açıklamadı mı?

hayır 15 gün sürer diyorlar 28 şubatta yapılan mübaşirlik daha açıklanmadı anlamadım bu olayı zaten her yer açıklamış bursada daha tık yok:))

emre16

Yeni Üye

bursa açıklamadı mı?

hayır 15 gün sürer diyorlar 28 şubatta yapılan mübaşirlik daha açıklanmadı anlamadım bu olayı zaten her yer açıklamış bursada daha tık yok:))
benm arkadaş kazandığını söyledi,ama!

maskeli

Yeni Üye

bursa açıklamadı mı?

benm arkadaş kazandığını söyledi,ama!

ikm olarak mı enteresen :))

15 martta izmirde girdim kendini tanıt dediler tanııttım evlimisin dediler evliyim dedim
çocuk varmı dediler bi kızım var dedim başsavcı allah bağışlasın dedi sağolun dedim işimi sordular çalışmıyorum dedim en son ne işyaptın dediler en son 2 ay işkur projesinde çalıştım dedim nasıl geçiniyosun dediler ailemin yardımı ve arada iş olursa ara işlere gittiğimi söyledim sonra geçtik sorulara

idoras

Yeni Üye
arkadaşlar bana nazilli de 1.kuyucaklı yusufun yazarı 2.açık gorüş 3.cezaevinde görev yapanlar 4.adalet bakanı adı 5. anayasa mah. başkanı adı 6. meclis başkanı adı 7. lozanın sonuçları 8. 1926 ankara antlaşması sonuçları 9. aspirının hammaddesi olan ağaç 10. gorev yapmış uc kadın bakan 11. titanik en son hangi limana uğradı 12. hükümlü yü tanımla 13. avrupa basketbol şampiyonasında son 16 ya hangi türk takım kaldı dedi............3 kadından 2 sini sayabildim basketbolu bilemedim diğerleri FULL..........lisans mezunuyum. KPSS puanım 85.5 sozlu puanım 56.66 sonuç=BAŞARISIZ

bakın siz hala soruları bildim kazanamadım diye dert yanıyorsunuz, savcılar sizinle sohbet ederken diksiyonunuzu ve ciddiyetinizi ölçüyor, bunun dışında fiziğiniz, askerliğinizi yapmanız ve evli olmanız çok önemli faktörler, çünkü onların gözünde askerlik yapan kişi dövülmüş demir gibidir fazla işlemeye gerek yoktur, üstlerine nasıl davranacağını öğrenmiştir, evli biri ise sorumluluk sahibidir ve işine ekmeğine daha çok sarılır, bunlar tamamsa soruların hepsinede yanlış cevap verseniz kazanırsınız.

ben üzülmüyorum artık hakkımda hayırlısı böleymiş diyorum zaten.... bor madeni sınavına giricem kadrolu işçilik bakalım o ne olucak belki orayı kazanıcam. yiyeceğim ekmek ordaysa o olucak. sizlere yardım etmeye devam arkadaşalr görevimin başındayım. herhangi bir sorununuz olursa irtibat bilgilerim profilimde...

ben 20 sinde izmirde giricem 10 senedir hizmet sektöründe çalışıyorum şuandada yönetici konumundayım ama kamuya atanmak istiyorum.
sizce bu iş tecrubemin bana dönüşü olumlumu olur olumsuzmu?
kedini tanıt bölümümde bu konunun üstüne gitmelimiyim?
ayrıca lisans mezunuyum ve askerliğimi yaptım .
Lisans mezunu olmam dezavantaj sanırım

Silivri'yi en yukarıdan Allah'ımdan olan torpilim, heyecan yapmadan tüm sorulara soğukkanlılıkla cevap vermem ve yukarıda 5. soruya doğru cevap vererek komisyonu şaşırtmam sayesinde asil olarak kazandım.

messini

Yeni Üye

Hepsini bilsende sonuç değişmeyecekti.

ittifak ben lise mezunu olarak girdim silivride geçen sene lisans mezunu olmuştum..artık birdaha bu kurumda sınava girmeyecegim başka kurumlarda şansımı deneyecegim..zaten lisans mezunu oldugumuz için şansım dahada azaldı seninki gibi. adamlar ne ögrenim durumuna bakıyor ne fizige bakıyor ne konuşmaya ne soruları bilmeye nede kpss puanına bakıyolar

boy desen var konuşma desen var ama adamlar bana soruların 1 tanesini bilemedigim halde diger hepsini bildigim halde komisyondaki 3 üye ön yargılı davrandı bildigim sorulardada sırf elemek için
senin dediklerini katılıyorum hepsini bilsende sonuç degişmeyecek orda işe alınan 320 aday içinde konuşma olarak ilk 10 a bile gireririm bu kadar iddalıyım gel gelelim sonuca başarısız komisyonu Allaha havale ediyorum daha ne diyim bıktım artık

Bende bugun izmirde mulakata girdim cezaevi müdürünün görevini amasya görüşmelerini birde ekonomik kakınma örgütünü sordular son soruyu bilemedim bakalım ne olacak

Yukarı Alt