VAN İKM

vanlı arkadaşlar izmirli bir adaya tebligat ulaşmış diyebirşeyler duydum bu konuda bir bişlgisi olan varmı acaba

kan

Yeni Üye
Gecen sayfanın kapandıgını gorunce foruma gırmeyı dusunmuyordum ama böyle olması sevındırıcı

tam bilmiyorum ama izmirde4 bi arkadaşmış duydugum kadarıyla yarın sözleşme imzalıyacakmış sesnişn haberin yokmu kardeş

kadeş sen bakanlık soruşturması bitti demiştin bi yerde daha duydum evraklar van adliyesine geldi diya ben bu haftadan umutluyum artık bakalım inşallah çadırırlar bu hafta

FURKAN

Yeni Üye
arkadaşlar aöf adelet myo okuyan varmı okuyan varsa hangi yardımcı kitabı veya soru bankasını önerirsiniz yardımcı olursanız sevinirim

en son cuma günü aradım perşembe günü ankaraya göndermişler .2 haftayı bulurmu dedim belli değil dedi. başka haber yok

kardeş mugla felanda öyle diyordu ertesi gün başladı be4n bu haftadan umutluyum valla hayırlısı bakalım

kardeş başka formda okuduguma göre izmirli birine tebligat göndermişler pazartesi başlayacakmış ama bu bilgiyi onaylatamadım hala birde bir arkadaş bakanlık soruşturması bitti diye kesin konuşuyor cumadan çok ümitliydi ama bu hafta kesin diyor eger o haklıysa bu hafta çagırırlar gerçi geç olsunda güç olmasın kardeş ya

o arkadaşa bi sor bakalım o kadar ikm başladı göreve hangisine tebligat gelmişte buna gönderecekler. kulaktan dolma

Yukarı Alt