VAN İKM

kulaktan dolma yazıyorlar sonra canımız sıkılıyor dediğim gibi. inşallah yanılırım diyorum ama yinede 15 den önce umutlanmayalım

kesin konuşuyor ya sordum o formda iki kişi duymuş bu söylentiyi birde bizim teknisyen alımı varmıydsı van olarak onlar başladımı acaba

bana da gelmiyor bakalım yarın bişeyler söyler kendisi heralde paylaşırım burda inşallah yarın aranırız artık ama tahminim yarın antep günü gibi antep çagrılır biz yine kalırız

hhayırlısı bakalım ben bu hafta beklemiyorum . sonraki hafta inşallah.ben çıkıyorum sana iyi akşamlar .görüşürüz

rts

Yeni Üye
mrhba nişanlım van'ı kazandı. cuma günü aramışlar soruşturmanız bitti hayırlı olsun 15 güne kadar çagırcagız demişler.. haberiniz olsun istedim

kan

Yeni Üye
Sebebi nedir bilmem ama beklenen bir durum varsa bir türlü gelmez o beklenen. Derler ki ummadığın bir anda gelir eee öyle bir zaman geçtiki ummamak elde mi beklememek eldemi

yokmu vandan hayırlı bir haber bugun ankarayı arayanlara van daha göndermedi bize ulaşan birşey yok diyormuş bu nasıl iş anlamadım

cevap vercekmisin kardeş onlarmı aramış nişanlın mı laf atıp nereye kaçtın senin nişanlından başka aranan yok

kan

Yeni Üye
Ramazan gelmeden cagırırlarda gıdıp yerlesır başlardık diye beklıyorduk ama gıdısat o kı olmayacak o da

Yukarı Alt