TANIŞMA

slm arkadaslar bende 77 puanla ikm sansımı deneyecegım bayan olarak sansım neder bılmıyorum bayan ikm den bi bilgi verirse cok mutlu olurum

arkadaşlr herkese merhaba siteniz hayırlı olsun hepimizin sahiplenebiliceği kaliteli insanların tanıştğı seviyeli bir tartışma ortamının oluşmasını temenni ederim

merhaba sevgili meslektaşlarım... ben izmir 2 nolu f tipinden erol... yeni görüşler ve bilgilerin paylaşılması için çok güzel bir forum sayfası, düzenleyenlerin emeğine sağlık...

Herkese merhaba. Ben Özlem. Ankara'da ikamet ediyorum. 80.425 puanla İzmir kapalıya başvuracağım. İstediğimiz çok şey değil ama bu işsizlikte bi mucize gibi devlet memuru olmak. 5 sene önce memur olup ne yapacağım diyordum.şimdi heryere başvurmama rağmen hiç biyere giremediğimi gördüm. Umarım herkesin gönlüne göre bi işi olur...

selam soyle kardeşim niğdeden onur de forumlarda alımın olmasını dört gözle bekliyo de :D soyle oda katılsın aramıza :D

K.Maraş'tan Büşra.Valla ilk sayfada hemşehrimi gördüm mutlu oldum valla:)Ben bu vakte kadar açık konuşmak gerekirse ne katipliği istemiştim ne ikm'yi.Ama şartlar ve artık kalmayan sabrım benim bu kararı almamda etkin rol oynadı.Dersaneye gitmeme rağmen ders çalışamaz duruma geldim çünkü.Polisliği denedim,olmadı..Şu an İkm'yi katiplikten daha çok istiyorum hikmeti nedir bilinmez:)Kayseri'de başvuracak olan bayan arkadaşlarla irtibata geçersek sevinirim.Ben orayı seçeceğim yüksek ihtimalle.Soğuk memleketleri sevmezdim ama artık sevmek zorundayım:))Bu yolda emek harcayan herkese Rabbim kolaylık versin.Bahtımız açık olsun..Adım gibi müjdeli haberi sizlerle paylaşmak temennisiyle.

Yukarı Alt