Siteye Önerileriniz!

Eş Görüşmesi Sizce ?

• Kazandım

Oylar: 0 0,0%
  • Kazanamadım

• Beğendim

• Beğenmedim

• Evet

• Hayır

• Yeterli

• Yetersiz

• Memur Adayıyım

• Memurum

• İKM Öğrencisiyim

• Beğendim

• Begenmedim

• Güvenlik Zafiyeti Doğurur

• Mahkumun En Doğal Hakkı

• Alt Yapı Eksik

• Yorumsuz

• Seçmen sayısı
    687
  • Bu anket şu tarihte kapanacaktır: .

keskin kardeşim süper fikir.
Teşekkür ederim arkadaşlar. Önerilerimizle bu site daha çok kullanılır hale gelirse daha iyi organize olarak hep birlikte hareket edebiliriz.

Siteyle alakalı bir kaç fikirde ben söylemek istiyorum müsadelerinizle B) Bu işlerlede ilgilendiğim için belirtme ihtiyacı duydum çünkü biraz daha iyisi neden olmasın ;) ;)
Sitenin tasarımı tekrar elden geçerse daha güzel olacaktır ;) ana sayfada en altta bulunan bulutlar hiç güzel değil, artı facebook sayfası orda gözükmüyor... phpfusion Türkiye deki gibi sağlı sollu bloklar konulursa duruş olarak daha güzel olacaktır ve mesaj bloğuda da eklenirse mesajlar o blok üstünden iyi olur ;) yani tasarımı derken anasayfadaki girişteki görüntüsünü kastediyorum. sağ sol ve orta şeklinde olursa daha düzenli durur ve daha simetrik olur B) imza kısmına Dinamik Userbar Çubukları eklentisi konulabilir güzel olur siteyle alakalı. sohbette eklenirse daha yi olur. php uyumlu bir sohbet vardı ama adı aklıma gelmiyor şimdi. Aklıma geldikçe yazarım tekrardan :D

Benim düşüncem de şu: Site olarak Cezaevi Personelinin tüm ihtiyaçları bu siteden karşılanmalı.. Mesela; CTE Personeline ait yüzük, cüzdan, rozet, resmi kıyafet vb. satışı bu siteden sağlanmalı.. Arama motorundan aradığımızda, birkaç site çıkıyor onlarda ne olduğu belli olmayan siteler.. Sitemiz; Ceza İnfaz Personelleri Forumu olarak geçiyorsa, tüm sorunları, eleştirileri, bilgi paylaşımları buradan yapılıyorsa; bence sitemizin alanında başarısını arttırmak için bu yola başvurulabilir..

aynen kardeşim herşey forumcip garantisinde olacağından dolayı biraz zaman lazım bizlere

Üstad olacak inşallah ;) Beklentimizin kaygıya dönüşmemesi, siz yöneticilerin duyarlı olmasından kaynaklanıyor.. Saygılar ;)

Satışla birinin ilgilenmesi gerekiyor ve buda biraz tantanalı iş ;) Yine çalışan kişilerin satışla ilgilenmesi yasak B) Memur adam başka yerden gelir elde edemez ;) Çalışmayan birileri ilgilenmesi. Ve tabi satış modülünün kurulması gerekiyor. Aklımada gelmişti böyle bir satış sistemi kursam mı diye ama çalışmaya başlayıncada onla ilgilenemem sürekli. Sipraiş geçse birisi bakmak gerekir ;)

Satışla birinin ilgilenmesi gerekiyor ve buda biraz tantanalı iş ;) Yine çalışan kişilerin satışla ilgilenmesi yasak B) Memur adam başka yerden gelir elde edemez ;) Çalışmayan birileri ilgilenmesi. Ve tabi satış modülünün kurulması gerekiyor. Aklımada gelmişti böyle bir satış sistemi kursam mı diye ama çalışmaya başlayıncada onla ilgilenemem sürekli. Sipraiş geçse birisi bakmak gerekir ;)

Öneri bu düşünce.. :) Ve illa bir adam gerekmiyo bununla ilgili gerekli yazılımlar var, ayrıca site illa bundan kar edecek değil; A firmasıyla ortak bir iş yapabilir :) Amaç CTE personelinin ihtiyaçlarının tam manasıyla karşılanması ;)

Yok öneri iyi, aklıma geldi benimde dediğim gibi ama geri sildim :D:D Tamam yazılım ilgileniyor o bende var zaten. Direk siteye entegreli ve sipraiş gelince uyarıyor ana sayfada ürünleri sergiliyor vs. Ama bunuda takip edecek birisi sürekli. Sipariş gelince hazırlayıp yollayacak. Sanal pos kurmak gerek ya da en rahatı havale posta çeki ile ;) Dediğin gibi A firmasıyla iş yaparsın yani herşeyle onlar ilgilenir burda sadece sergilemesi vs olur olabilir tabi ;);)

Ben şöyle bir ekleme daha yapıyım B) Haber modülü mutlaka eklenmeli. Haberin foruma açılarak yazılması pek hoş değil. Yani bi platform yapınca herşeyi ayrı olmalı. Haber bölümü, resim bölümü vs ;);)

Efe kardeşim erişim derken nasıl bir erişimden bahsediyorsun ? Siteye girmekte mi sorun yaşıyorsun ? Kaybolan başlıklara gelince üstteki foruma giriş kısmından eski başlıkları da görebilirsin ;)

İlk defa senden duydum efe kardeşim . Yine sorun yaşanırsa bildir lütfen. Ya da siteye giremediğin zamanlarda Facebooktaki sayfamıza yazabilirsin sorununu ;)

Kaybolan başlıklar belki fazladan aynısı olduğu için kapatılmış olabilir. Belirli başlıklarsa güncellikten gitmiş olabilir normal foruma giriş dersin yukardan hepsi gelir ;) Erişim sorunu bana denk gelmedi hiç B) Radyo dersen evet olabilir; belirli saatlerde online olacak dj ler seçilir yayın yapabilirler *tup*

Is yerinde uyap bircok siteyi engelledigi gibi forumcip.com u da engelliyor ama duyarlikapi.com a girilebiliyor, bu siteyede girmek istiyoruz bu konuyla ilgilenirseniz seviniriz,,,

Merhaba.

Sİtenizde bulunan İKM Mülakat E Kitapları linkleri ölü. Mülakat öncesi böyle bir derlemeye ihtiyaç duyan üyeler için bu e kitapları rica etsem yeniden siteye kazandırabilir misiniz?

Teşekkür ederim.

Yukarı Alt