Siteye Önerileriniz!

Eş Görüşmesi Sizce ?

• Kazandım

Oylar: 0 0,0%
  • Kazanamadım

• Beğendim

• Beğenmedim

• Evet

• Hayır

• Yeterli

• Yetersiz

• Memur Adayıyım

• Memurum

• İKM Öğrencisiyim

• Beğendim

• Begenmedim

• Güvenlik Zafiyeti Doğurur

• Mahkumun En Doğal Hakkı

• Alt Yapı Eksik

• Yorumsuz

• Seçmen sayısı
    687
  • Bu anket şu tarihte kapanacaktır: .
gardiyan ile ikm arasındaki fark ciddi şekılde ele alınıp ziyaretçilere bilgi verilmeli bu konuda bir başlık açılırsa yararlı olacağı kanaatindeyim.

ceza infaz personelleri arasında destek personlei yer almıyor neden acaba Ceza Evi Şoförlerini de görmek gerek bence saygılarımla

evet Gardiyan kelımesı 1982 yasasın da değiştirilip yerıne infaz ve koruma memuru adı getırılmiştir.Nedense eskı memurlar baya eskılerde kalmışlar yıllar gectı bu meslegın gorevı kapı acıp kapatmak degıl bunu ne zaman anlıyacaksınız merak edıyorum,sözum eskılere arkadaslar az kaldı haklarımızı bı kazanalım bakın gorun neler olucak;)

evet Gardiyan kelımesı 1982 yasasın da değiştirilip yerıne infaz ve koruma memuru adı getırılmiştir.Nedense eskı memurlar baya eskılerde kalmışlar yıllar gectı bu meslegın gorevı kapı acıp kapatmak degıl bunu ne zaman anlıyacaksınız merak edıyorum,sözum eskılere arkadaslar az kaldı haklarımızı bı kazanalım bakın gorun neler olucak;)

infaz 60 geliyor bu sene olmazsa seneye ama muhakkak bi gün olacak :D yanındayız her zmn görevdaş :)

editörlerin dikkatine,

arkadaşım neden sürekli siliyorsunuz soru cevap bölümündeki bilgileri anlamıyorum sizi, madem öyle üyelerin konu açmasına izin vermeyin zaten ortada ikm falanda kalmadı bu süreçte nedense, üyeler sizden daha yardımcı bu konularda, lütfen kesin kurallar koyup, üyelere bildirin.

bu soruya cvp vermek ısterdım ama şuan sıteyle en cok ılgilenen yagız ben askerdeyım yagız,gereklı gormedıgı kouları temızlıyor vede tek konu baslıgı altında topluyor.

forum kuralları belli zaten siteye üye olurken sözleşmeyi kabul ediyosunuz arkdaşlar benim mülakat için sizlere gerekli bilgileri ekitap 1 ve ekitap 2 de verdik soru cevap bölümünde adayların kafasını karıştrmaktan öteye gitmeyen yorumlar yapılıyor şu saatten sonra çok da önemli degil mülakatta tüm soruları bilmenizde önemli degil mülakattan çıktıktan sonra söylemek istediklerimi daha iyi anlarsınız görevde oldgumuz sürede foruma giremiyoruz ama bos vakitlerimizde sizlere yardımıcı oluyoruz eger bunu inkar ederseniz haksızlık etmiş olursunuz ...

Öncelikle imzadaki resim genişliği artırılmalı ki: Admin Sessizdevrim in imzası dahi yarım kalıyor...

*Postbitinize özel profil İd leri uygulanıp tasarlanmalı ve bu kayıt esnasına şart olarak getirilmeli.

*Ayrıca site gelişimi için backlink almalısınız...

yeni üye oldum kısmetse bende artık burdayım.Site konusunda bilgilerimi sizlerle paylaşmak isterim.iyi Forumlar

ben o sayfa başındaki resmi imza yapmıştım onuda sonradan yarım kalmaya başladı bende anlamadım bu durumu

Admin panelinde ayarlar sekmesinde imza genişlik ayarları var.Onu genişletirseniz sorun ortadan kalkacaktır...
SAYGILAR

Ayrıca kendimi tanıtmak için TANIŞMA konusuna baktığımda; İKM ana başlığının içinde tanışma bölümü olduğunu gördüm.Ben CİK katibiyim.
Tanışma Bölümünü sitenin geneline taşırsanız güzel olur kanaatindeyim...

cik katipleri için konu başlığı açtım ;) bushra var katip ama o adliyenin. şuan ikinizsiniz sadece

cik katipleri için konu başlığı açtım ;) bushra var katip ama o adliyenin. şuan ikinizsiniz sadece

Ayrı ayrımı yapıyoruz...Aslında FORUMA GİRİŞ kısmına genel olarak TANIŞMA ana başlığı açarsanız branş ne olursa olsun oradan tanışmalar yapılırdı diye düşünüyorum.Tabi karar sizin biz kurallar neyse ona uyarız...

onu diğer üst yöneticilerim belirler tabi fikir güzel. yanlız personellerin yeri dediğin gibi çok aşağıda.

Sadece yardım amaçlı yazıyorum sankı yanlış anlaşılmasın...
Sonuçta Allah izin verdi bende CTE personeli oldum hoş daha başlamadık da:D
--------
Üst yöneticileriniz görüşmek isterse yardımcı olmak isterim...
Mesela bilgileri gizleyin derim ben

Siteniz:
M. Ü. adına
33 ile biten bir telde açılmış.

Bunun haricinde PR ve PG içinde yardım isterseniz elimden geleni yaparım.
İYİ GECELER

Sadece yardım amaçlı yazıyorum sankı yanlış anlaşılmasın...
Sonuçta Allah izin verdi bende CTE personeli oldum hoş daha başlamadık da:D
--------
Üst yöneticileriniz görüşmek isterse yardımcı olmak isterim...
Mesela bilgileri gizleyin derim ben

Siteniz:
M. Ü. adına
33 ile biten bir telde açılmış.

Bunun haricinde PR ve PG içinde yardım isterseniz elimden geleni yaparım.
İYİ GECELER

bu durumla kardelenkurt ilgileniyor. en kısa zamanda ilgilenecektir

yedek ikm'lerle ilgili bir konu vardı sanırım silinmiş.yedeklerle ilgili gelişmeleri nereden takip edebiliriz?

Yukarı Alt