Örnek başvuru formu

demekki arkadaşlar sabıka kaydı değil sadece çok kolay birşekilde beyan yazılacakmış. bakırköy adliye sitesinde örneği var. aynı şekilde el yazısı ile yazın.söylediklerim bakırköy adliyesi için geçerli.

ebru bakırköy adliyesi sitesine girseydin orda yazıyordu. kimlik fotokopisi diye.uğraşmamış olurdun bu kadar

ugurcum ben bugun sabıka kaydı aldım zaten sabıka kaydı almak demek ne demek benim sabıkam yok demek bunu devlet onaylamıs demek,ben bunu elle yazsam imzalasam hiçbir gecerliliği olmaz.ama onlar hem sabıka kaydı hemde sabıkam yoktur deyip altına imza atmamızı istiyorlar cok sacma

bu kurum bılgılerı kısmı devlet memuru olarak çalısıyorsan yada çıktıysanmı doldulduracaksın. birde 24. maddede eşi çalışıyorsa diyor dev. kurumdamı yoksa özel sektörde yazılacak mı?

Yardımın için sağol. Birde bu askerlikle ilgili cevap verilmedi. Yapıldıysa şekline p.er mi yazıcaz. Yazıcımı yazıcaz terhis formuna bakıyorum hangisini yazacağıma karar veremedim.

ek-2 formunun 5. maddesinde soruların bir veya birkaçını boş bırakanlara sınav giriş kartı verilmeyecektir. yazıyor. formda bizi ilgilendirmeyen kısımlara çizgimi çekelim

özel sektörde çalışan çalışılan kuruma yazacakmı acaba ben daha önceden yazmıştım 3 defasındada birşey demediler

Yukarı Alt