mübaşirliğe başvurmayı düşünen arkadaşlar varmı?

ikinci alımlardı onlar şimdi kpss yeni oldu ve bu ilk alımı bide onu hesaba katın.. zaten bir çok yer dedim.. hepsi demedim..

buda aynı ikm alımı gibi her yerde farklı farklı... benim başvurduğum sene ankara 86 ile kapatmıştımübaşirlik biraz alımında az olması sebebiyle yüksek kapatıyor arkadaşlarr haberiniz olsun

arkadaşım ümidini kırmak istemem:| ama mübaşirlikte bu puan zor:| zaten kapıya buşvurmak için gittiğin zaman diyorlar şuan sıralama 80 de diye. yada şuan sıralama 84 diye.. başvurmadan dönersin yinede içimde kalmasın diyorsan git başvur:|

umıdı kırmak ıstemem deyıp resmen kırmışsınız umıtlerı hanımefendı :) inşallah olur kardesım 73 puana istedıgın yer :)

hımm böyle olacağını düşünüyodum .peki zatip katipliğine hangi İlLERE başvurabilirm bu puanla. kadrolu yada sözleşmeli.

hımm anladım. peki mulakata atanmak istedğim ilde mi girecem .ve de kadrolu mu yoksa sözleşmeli mi başvurmalıyım sence? ve birde gerekli belge olarak daktilo serttfikası falan istiyolar. ona eşdeğer üni. de bilgisayar derside olur değil mi transkripe bakılarak :)) bilmiyorum gerçekten çok soru srdum ama. :)

arkadaşlar mübaşirlik evraklarımı yolladım bugün nufüs cüzdanı fotkpsni yollamadım. çünkü istenen evreklarda yazmıordu. acaba bi sorun çıkarmı? acil yardım..

sorun çıkmaz çünkü istenilen evraklarda yok...isteselerdi kontrol ederlerken söylerlerdi rahat ol...kaç puanla nereye başvurdun

Yukarı Alt