mübaşirliğe başvurmayı düşünen arkadaşlar varmı?

önlisans 81 puanla bakırköye başvurdum. adliyedeki salak kadın evrakları yollattı bana. sonrada nüfus cüzdan fotokpni neden koymadın dedi. aklıma şüphe düşürdü. ben bilmem dedi. inşallah bi sorun çıkmaz

Bende mübaşirliğe başvuracam . bakırköyü düşünüyorum .Aday numarsı olarak kaç numarayı verdiler.

Aday numarası dediği adı üzerinde başvuru yapan kaçıncı aday olduğudur. Eğer direk bulunduğun ilde başvuru yaparsan aday no verirler herhalde. İkm'de öyleydi yani. Sınav giriş belgesinin üstünde yazıyordu. Ama başka ile aps ile gönderirsen vermezler çünkü sınav başka ilde olduğu için. Sana başvuran kaçıncı kişi olduğunu sormuş arkadaşımız.

bende pazartesi başvurucam ama istanbulda 3 tane yer var karar veremedim

stanyy senin puan kaçtı? Ben sıralamaya girebilecek miyim pek umudum yok aslında. Çünkü mübaşirlik yüksek kapatıyor.

puanlar ne durumda öğrenebildiniz mi arkadaşlar...

puanlar ne durumda öğrenebildiniz mi arkadaşlar...

Salı günü gittiğimde 78 mi 79 mu ne dedi tam anlamadım. Bugünde 80'ni geçmiştir diye tahmin ediyorum. Yarın gidip başvuracam. Tabi taban puan 83'ü geçmişse boşa başvurmuş olacam. Onlarda söyler herhalde 83'ü geçti diye. Başvurmama gerek kalmayabilir yani.

candogar

Yeni Üye
arkadaşlar ben nfus cüzdanı fotokbmi yollamadım. çünkü istenen evraklarda yazmıordu.. bi arkadaşta gerekiordu dedi adlyede herkesten istemişler. nereye başvurmam gerekiyor.

candogar

Yeni Üye

sınavına başvurduğun komisyona

bakırköye başvuru yaptım. o zaman orayı mı arıcam yoksa. çankırıdan başvuru yaptım çankırı adliyesne mi gdiyim. burdakilerin birşeyden anladığı yok.

Arkadaşlar kimik lazım değil , başvuru formu, diploma fotokobisi, kpss sonuç belgesi, birde evliler için eşinin gelir beyannamesi , zaten başvuruyu sistemden yaptıkları için aslında bu evraklar da lazım değil, hepsi formalite

sınavına başvurduğun komisyona

bakırköye başvuru yaptım. o zaman orayı mı arıcam yoksa. çankırıdan başvuru yaptım çankırı adliyesne mi gdiyim. burdakilerin birşeyden anladığı yok.

bakırköy adliyesini arayacaksın.. büyük ihtimal fax çekmeni isterler

bakırköye başvuran var mı arkadaşlar taban puan ile ilgili bilgisi olan durum nasıl acaba

Yukarı Alt