Kazandım...

ALLAH'a çok şükür silivri mübaşirliği kazandım. buradan yardımcı olan herkese çok teşekkür ederim. özellikle SESSİZ DEVRİMe.
ÇOK ŞÜKÜR. ÇOK ŞÜKÜR. ÇOK ŞÜKÜR. HEP İNFAZ KORUMAYI DENEDİM AMA HİÇ BİRİ OLMAMIŞTI ALLAH'IM DAHA İYİSİNİ NASİP ETTİ ÇOK ŞÜKÜR ALLAH'IM. ALLAH'IM EMEK VERENLERİDE MUZAFFER EDER İNŞALLAH İŞLERİNDE. KAZANAMAYAN ARKADAŞLAR ŞUNU HİÇ UNUTMASIN ALLAH YA DAHA İYİSİNİ VERECEKTİR YA DA O İŞ SİZİN İÇİN HAYIRLI DEĞİLDİR DİYE DÜŞÜNÜN. YİNE TEŞEKKÜR EDERİM BURADA HERKESE YARDIMCI OLMAYA ÇALIŞAN ARKADAŞLARA.

OOOOOOOOO ÇoooooKKKKK sevindimmmmmm *lol**lol**lol* hayırlı olsun allah utandırmasın...

3 85 AZİZ ULUYURT LİSE ASİL

forumumuzda mübaşirimizde oldu artık :)

çok sağ ol kardeşim.
yok bir tane bilemedim ama emin olun sizin samimiyetinize , duruşunuza ve de konuşma üslubunuza bakıyorlar.
sohbet ortamında geçti. aziz uluyurt kimdir bize tanıt dediler. ondan sonra hangi ilke anayasaya en son girmiştir dedi bilince yılını sordu onuda bildim. birde bu adliyede hangi mahkemeler var dedi. onuda bildim. orada verdiğim cevap hoşlarına gitti. nerden biliyorsun dediler, gelmeden önce silivri adliyesinde bakmıştım dedim. yani araştırdın mı dedi evet dedim. benim mülakat diğer arkadaşlara göre uzun sürdü on dakika gibiydi. gündemi takip edermisin dediler. hangi kitapları okudun dedi, o kitaplardan sordu, safahat ile şu çılgın türklerden, hangi yazarları okuyorsun dedi ben saydım yalnız tek bir ideolojiye bağımlı kalmam dedim ganiş tutarım yelpazeyi deyince, ertuğrul özkök hangi gazetenin yazarı dedi. cumhurbaşkanı siirte gidince yerine kim vekalet eder dedi, bende ülke içinde vekalet olmaz yurtdışına giderse meclis başkanı eder dedim. ailemden konuştuk. askerliği nerede yaptığımdan , kardeşlerimin durumuna kadar, bilgisayar bilip bilmediğimi, neden silivri dedi, bende yalan söyleyecek durumum olmaz puanıma en uygun yer burasıydı dedim. peki kazanırsan buraya yerleşeceksin farkındasın değil mi dedi, bende sorun değil 13 yaşıma kadar gurbette büyüdüm dedim. hatırladıklarım bunlar.

ben katipliği kaybettim ama sende bunu kaybetseydin inan en başta yazdığın kelimeleri yazmazdın..hayırlı uğurlu olsun görevinde başarılar dilerim

eseroy

Yeni Üye
hayırlı olsun...inş allah herkese gönlündekini nasip ederde biz de senin gibi seviniriz kimbilir ne güzel bir duygudur...

Hayırlı olsun kardeşim, darısı bizim başımıza , bende koruma güvenlik mülakatlarına girdim inşallah kazanırım

gerçekten canıgönülden tebrik ederim. Rabbim daha güzelini nasip edeceği için olmuyo biz farkında değiliz. Yeni işin hayırlı uğurlu olsun Allah utandırmasın kardeş...

adanalı sen demi kaybedenler kulübündensin :( bende girdim ve gözümün içine baka baka torpilin yoksa bu benim sorunum değil dendi :( ne oyunalr dönüyormuş meğer..ilk defa katipliğe başvurdum bir daha da düşünmüyorum...90 yazanlar geçti büyük bi haksızlık oldu adalet bakanlığıymış peh yerim onalrın adaletini

bu arada hayırlı olsun..torpilsiz girmişsinizdir umarım ki mübaşirlikte torpil olup olmadığını bilmiyorum ilgi alanım olmadığı için.. Allah pişman etmesin mesleğinizde.

evet zehra 3.kez kaybedenler kulübendeyim bakalım daha nereye kadar gidecek evet torpil olayı çok bunu çok yakın arkadaşımda bile biliyorum bilmiyorum artık diyecek sözüm yok...

ebru_turk, caykaralisinan merve Zehraikmaday iyi dilekleriniz için hepinize teşekkür ediyorum, Allah işi olmayan arkadaşlara da en kısa sürede iş nasip eder hayırlısıyla. işsizlik nedir bilirim.
caykaralisinan inşaallah hayılısıyla kazanırsın kardeşim.
zehraikmaday kimseye minnet etmeden girdim Allah'ıma çok şükür.daha önce ikmye 3 kere girdim en son yedeklerdeydim, ama ilk kez girdim mübaşirliğe ve Allah'ımdan başka kimse değildi referansım.

Yukarı Alt