Kazandım...

Abla çok sağ ol Allah'ım en güzelini sizlere ve çocuklarınıza nasip etsin. güzel dileklerin için çok teşekkür ederim. valla abla her zaman diyorum laf olsun diye değil inan benden daha zorda olan varsa onlar kazansın çünkü benim işim var işi olmayan işsiz olanın kazanmasını isterim hele ki evli ise vede benim gibi çocuğu varsa , insan o saatten sonra kendi için yaşamıyor çocuğunu mutlu etmek ona birşeyler alabilmenin telaşı içinde oluyor, kusura bakmayın içimden geçenleri yazıyorum. her kazanamadığımda üzülmedimmi üzüldüm elbet yalan söylemeyeyim ama hep duam seninde yazdığın gibi abla. Çok teşekkürler sanada ALLAH razı olsun emeklerinizden . kazandıktan sonra çekip gitmeyi değil birilerine nasıl yardımım dokunur diye düşünüp uyguladığın için. inşaallah diğer arkadaşlarımızda hayırısıyla kazanır.

arkadaşlar şükürler olsun bende adliye zabıt katipliğini kazandım *blushing*darısı emek veren isteyen herkese olsun 7. mülakatım dı ama olsun sonunda oldu o listede ismini görmek ne demekmiş anladım ama anlatamam her sınavdan sonra ağlamaktan gözlerim şişerdi bu sefer kaybetsemde ağlamıcam demiştim yine ağladım yine ağladım.Rabbim isteyen herkese yaşatsın Sessizdevrim adliye katibiniz varmıydı bilmiyorum ama beni de forumcip ailesinden sayarsanız bende varım artık katip olarak *lol*

azizuluyurt sessizdevrim ve eseroy tesekkür ederim. arkadaşlar darısı isteyen herkesin başına. eseroy bende istiyodum ama eşim istemiyodu ikm olmamı bi eve bir tane yeter diyodu sizlerde pes etmeyin başladığınız işin peşini bırakmayın hiç ummadığınız anda oluyo bende öyle oldu umarım sizlerinde emekleri boşa çıkmaz

2 Arkadaşada Allah Hayırlı Uğurlu Etsin Darısı bizlerin başına bekleyen emek veren harkese inşaAllah.

Allah razı olsun arkadaşlar Rabbim inşallah sizlerinde emeklerinizi boşa çıkarmaz gerçekten canı gönülden dua ediyorum Rabbim sizlerin emek veren özellikle ihtiyacı olan herkesin yanında olsun emeklerini boşa çıkarmasın *helpless*

çok sağol may246 arkadaşım.dediğim gibi oldu heralde komisyon benden bıktı artık alalım dedi sonunda :) Şükürler olsun emeklerim boşa çıkmadı İnşallah diğer arkadaşlarında burdan kazandımmm yazılarını görürüz. evrakları teslim ettim artık başlayana kadar günler geçmek bilmeyecek gibi görünüyo. Rabbim isteyen herkese yaşatsın bu güzel duyguyu...

tebrkler mervecim:)
teşekkür ederim odd_gal. may 246 gercekten öyle olacak gibi bazı adliyeler staj yapın diye haftaya cağırıyo bile ;)

Abla çok sağ ol Allah'ım en güzelini sizlere ve çocuklarınıza nasip etsin. güzel dileklerin için çok teşekkür ederim. valla abla her zaman diyorum laf olsun diye değil inan benden daha zorda olan varsa onlar kazansın çünkü benim işim var işi olmayan işsiz olanın kazanmasını isterim hele ki evli ise vede benim gibi çocuğu varsa , insan o saatten sonra kendi için yaşamıyor çocuğunu mutlu etmek ona birşeyler alabilmenin telaşı içinde oluyor, kusura bakmayın içimden geçenleri yazıyorum. her kazanamadığımda üzülmedimmi üzüldüm elbet yalan söylemeyeyim ama hep duam seninde yazdığın gibi abla. Çok teşekkürler sanada ALLAH razı olsun emeklerinizden . kazandıktan sonra çekip gitmeyi değil birilerine nasıl yardımım dokunur diye düşünüp uyguladığın için. inşaallah diğer arkadaşlarımızda hayırısıyla kazanır.
amin kardeşim cümlemize inşallah....rica ederim....estağfrullah cümlemizden Allah razı olsun...inşallah sizlerde gitmeyeceksiniz... hem çoğaldık bakın:) bi mübaşir bi de katibimiz oldu :)
sizler kadar yardımımız dokunamayacaktır belki millete ama elimizden geldiğince yardımcı olacağız İNŞAALLAH ABLA.

Yukarı Alt