İKM Öğrencisi Alımı Sınav İlânı 600 KİŞİ ERKEK

yusuf

Yeni Üye
80,303 Ankara ya girebilirmiyim arkadaşlar çok tedirginim Ankarayı yazmak istiyorum...nasıl girebilirmiyim sıralamaya?

O anketi de biliyorum ama maalesef onun sonuçlarını sadece anketi hazırlayan görebiliyor. Biz de bekliyoruz ki bizimle paylaşsın. : ) Bu daha iyiydi...

arkadaşlar askerliğe önem wermeyen komisyon war mı bu komisyonlar için de bilginiz war mı ben askerliğimi ypmadığım için elendiğimi düşünüorum.

Daha öncede yazmıştım, bu sefer detaylandırayım :)

İstanbul Anadolu Komisyonunu tavsiye ediyorum.

Askerliğim yok, Lisans mezunuyum; referansımsa sadece bendim.
Fiziki olarak sağlamım, iki kelimeyi bir araya getirebiliyorum.
Sorulanı anlar, bilmediğimde dile getirebilirim.
Saygılı davranmakla, yağ çekmek arasındaki farkı biliyorum.

Bu halde komisyonun karşısına çıktım, iyi bir puanla uğurlandım.

İst. And. Kom Maltepe CİK kampüsü için 100 İKM alacak.
3015 lik alımda 90 kişi almıştı; 76~77 puanla falan kapattı.

yasrdımın için tşk ederim arkadaşım askerliğim yok yaş 28. önlisans mezunuyum lisans son sınıftayım.
fiziki olarak sağlamım derken ne demek istedin biraz açıklayabilirmisin. benim puanım 75.87 sıralamaya girebilirmiyim bilmiorum şu an için istersen özeldenm de yazabilirsin şimdiden tşk ler

Daha öncede yazmıştım, bu sefer detaylandırayım :)

İstanbul Anadolu Komisyonunu tavsiye ediyorum.

Askerliğim yok, Lisans mezunuyum; referansımsa sadece bendim.
Fiziki olarak sağlamım, iki kelimeyi bir araya getirebiliyorum.
Sorulanı anlar, bilmediğimde dile getirebilirim.
Saygılı davranmakla, yağ çekmek arasındaki farkı biliyorum.

Bu halde komisyonun karşısına çıktım, iyi bir puanla uğurlandım.

İst. And. Kom Maltepe CİK kampüsü için 100 İKM alacak.
3015 lik alımda 90 kişi almıştı; 76~77 puanla falan kapattı.

yasrdımın için tşk ederim arkadaşım askerliğim yok yaş 28. önlisans mezunuyum lisans son sınıftayım.
fiziki olarak sağlamım derken ne demek istedin biraz açıklayabilirmisin. benim puanım 75.87 sıralamaya girebilirmiyim bilmiorum şu an için istersen özeldenm de yazabilirsin şimdiden tşk ler

İstanbul Anadolu için Fiziki yapının önemli olduğunu düşünüyorum,
Zira devrelerime baktığımda genel olarak 1.80 ve civarındayız; bir iki kişi 1.70 dolaylarında.
Ben 1.87 yim.
Öyle cılız yapıda olan bir iki kişi var (Boy olarak demedim bu sefer, genel manada cılız)

Ben başvururken araştırma yapmıştım, komisyonun herkese farklı sorular sorduğunu falan öğrendim.
Böylesine uğraşan kişiler biraz da olsa hakkaniyetlidir diye düşündüm, öylede çıktılar.
Mülakat esnasında yüzüne bakıyorlar daha ne olsun :)
Ne komisyonlar duyduk biz...

Yani hocam seninle aynı derdi bende yaşadım, aradım taradım bu komisyonda karar kıldım.

benim boyum 1.78 kilo 81 arkadaşım 1 yıldan fazla süreyle de ağırlık çalışıorum. boyum fazla uzun olmasa da bi çok kişiden kalıplı olduğumu düşünüorum bunu ukalalık olarak algılamayın lütfen. fakat kpss puanıyla ilgili bi sıkıntı olacağını düşünüorum sıralamaya girmem biraz zor gibi gelior bana puan 75.87 benim :(

ysf42

Yeni Üye
Bu alımda sayı yüzündenmi başvuranlar veya başvuracaklar hiç yorum yapmıyor.diğer sitelerdede durum genelde aynı ödemişden başka yer düşünen görmedim sizce nereye başvurmalı??

istediğin yere başvurmalısın bence
Akşehir'i istiyorum ama korkuyorum hocam. Siz de tecrübelisiniz, 50x5 ile 100x5 arasındaki uçurum mâlumunuzdur. : )

Bir de Doğu, Karadeniz, Güneydoğu ve Akdeniz'e en yakın yer olması da ürkütücü. 30 saat yol yapmaktansa 8 saat yol yapmayı tercih edeceklerdir muhtemelen.

istediğin yere başvurmalısın bence
Akşehir'i istiyorum ama korkuyorum hocam. Siz de tecrübelisiniz, 50x5 ile 100x5 arasındaki uçurum mâlumunuzdur. : )

Bir de Doğu, Karadeniz, Güneydoğu ve Akdeniz'e en yakın yer olması da ürkütücü. 30 saat yol yapmaktansa 8 saat yol yapmayı tercih edeceklerdir muhtemelen.

tercihsenin dostum ama puanın bi çok kişiden daha ben nereyi yazarsan yaz sıralamda olacağını düşünüorum tekrar söylüorum tercih senin

Yukarı Alt