FORUMCİP Üyelerine...

kardelenkurt

Kurucu
Yetkili Kişi
Arkadaşlar internet aleminde cezaevi personellerinin bir dernek sitesi var, bir haber portalı var yalnız forum sayfası yoktu. Bizler bu boşluğu Allah'ın izni ile doldurmaya çalıştık.

Tamamen bireysel çabalarla, maddi ve manevi katkılarla oluşmuştur. Bu siteyi çalışan memur arkadaşlarımızla beraber birlik olmak, yeni başlayacak arkadaşlarımıza yardımcı olmak için kurduk.

Hatalarımız, yanlışlarımız, eksikliklerimiz olacaktır. Bunları yine bize yakışan bir şekilde beraber halldeceğiz yavaş yavaş..

Biliyorsunuz ki bir memur sitesinde adalet bölümünde sadece alt forumlarda yer alıyor, ön plana çıkamıyorduk. Üstine bir de ya adliye katibi olan, ya da cezaevi personeli olmayan yöneticilerle uğraşıyorduk.

Bu site bizim için bir kurtarıcı gibi oldu.. Lütfen destek çıkalım..

Sitemizin HİÇBİR DERNEK, YA DA KURULUŞLA BİR BAĞLANTISI BULUNMAMAKTADIR.

Sadece mesleğimizle alakalı tüm sitelere, haberlere yer veriyor ve destek çıkıyoruz.

Sizden ricam sitemizde nelerin olmasını istediğiniz...

Mesela ben;

1- Avatar altında çalışılan cezaevi bilgisi,isim, yaş, il bilgisi vb. bilgilerin olması

2- Manşet haber sisteminin anasayfaya entegresi haberlerin, duyuruların buradan yapıalrak gündem de tutulması

3- Siteye resim yüklenebilmesi, albüm oluşturulması, anasayfada son yüklenen resimler olarak slayt geçmesi

4- Forum kategorilerinin link biçiminde anasayfada kategorilenmesi

Sizin ekleyeceğiniz öneriler...

1- Forumda açılan konuyu takip etme, yazıldığında uyarı alma (teklif eden=Keskin)

kardelenkurt

Kurucu
Yetkili Kişi
;) ??? www.forumcip.com

ben bu sitenin kurucusuyum arkadaşım..

vizeler, düğün hazırlıkları, diğer siteler ve işler yüzünden fazla aktif olamıyorum.. boş kaldıkça elimden gelen katkıyı yapıyorumm

yağız bozok ile beraber maddi külfeti bir nebze atlattık..Sitede kapanma sorununu hallettik şuan..

yavaş yavaş herşeyi halledeceğiz inşallah

Şu olabilir mi?
Mesela değişik başlıklara yazıyoruz ama hangi başlığa yazdığımızı bazen unutuyoruz. Yazdığımız başlıktaki yazımıza birisi cevap verdiği zaman bizi uyarsa ve oradaki sayfanın linkini atsa? Biraz teknik olacak ama güzel olur eğer olabilirse.

kardelenkurt

Kurucu
Yetkili Kişi
öyle bir modül var bunu listeye ekleyelim o zaman yapayım ben..

bir de alıntı yapmadan mesaj yazarsak sayfa uzuyor kardeşim..

Kardelen kardeş şu olsun bu olsundan çok şuanda siteye erişim sorunu çekiyor pek çok arkadaş. Proxy programı kullanarak girebiliyoruz siteye. Bu erişim konusu ile ilgili konu başlığı bile açtık. Yani bu durumdan şikayetçi arkadaşlarımızın sayısı fazlaydı. Bu sorun hala devam ediyor. Öncelikle bu sorunun giderilmesi gerekiyor bence. Saygılarımla..

Kardeşim merhaba öncelikle düğüne hazırlanıyormuşun haberini aldım allah mutlu bahtiyar eylesin bir ömür boyu mutluluklar dilerim öncelikle bu forumu oluşturudugunuz için hepinize çok çok teşekkür ederim benim tavsiyem
1-siteye video ekleyemiyoruz dolayısıyle videolu haberleri yayınlayamıyoruz...
2-her önüne gelen konu acıyor ama actıkları konunun cevapları defalarca verıldı dıger baslıklarda acması bişey değil önemli olan konuların üstüne geçiyor bence her üye konu acamamalı mesela belirli bir mesaj yazmıs olmalı mesela mesaj sayısı 50 nın altında olan konu acmamalı zaten sıtede 50 tane mesaj atan bı ınsan gereksız yere baslık acmaz

3-konular çok dağınık haberler başlıgına başka bır konu acılıyor felan bunların düzenlenmesi lazım

4- bir üye herhangi bir konuya mesaj yazdıgında o mesajı begenen ve begenmeyen butonu olursa cok ıyı olur
5- sayfa admini yetersiz sayıda bu benim düşüncem yakında daha da büyüyeceğiz artırmak lazım şimdiden
6- forum kuralları gibi önemli başlıklar sabitlenmeli aşagı yukarı kaymamalı hep önde durmalı

kardelenkurt

Kurucu
Yetkili Kişi
video ekleme aktif edildi... yukarıda bannerin altında video ekleme diye var arkadaşlar

siteye girmekte zorlanıyorum neden böyle oluyor.Bİrde arkadaşlar sitede son kendi yazdığımız mesajları görebileceğimiz bir bölüm var mı.Hangi başlık altına ne yazdığım yazdığımı gelen cevapları takip etmekte zorlanıyorum.

Kullanıcı panelimizde açmış olduğumuz konular , yazmış olduğumuz mesajlar bizlere görünmeli... Listele dediğimizde yazmış olduğumuz mesajlar görünmeli(sadece kullanıcıya) , forumda yeterince moderatör yok dolayısıyla konu kirlilği çok fazla oluyor benzer konular farklı farklı yerlere aynı adlarla açılabiliyor... bunun önüne geçmek lazım

kardelenkurt

Kurucu
Yetkili Kişi
arkadaşlar üye paneli güncel yeni halini almıştır. Sol blokta en üste üye girişi yapılınca gözükecektir. Buray biraz kurcalayın dediklerinize çözüm suncaktır. Başlık takibi yapmak için forumda sağ üste başlığı takip yazısı var orayı tıklayıp takip edin mesaj gelince size uyarı gelir..

bb

Yeni Üye
Güzel olmuş :) Bide alıntı olayına bir sınır gelse bence daha iyi olacak:)

mod sayısını arttırmanız gerekli, felaket başlık kirliliği var. ayrıca mail kampanyaları vs falan duzenlenmesı lazım.

kardelenkurt

Kurucu
Yetkili Kişi
yağız eğitimde gelsin siteye mod alımı yapılıp görev bölümü yapacağız..

Müdür, bu site bizim için çok önemli, farkındayız. İyi değerlendirilir ve birlik olunursa güzel şeyler olur inşaAllah. Başka siteler nasıl idareciler tarafından takip ediliyorsa, burasıda bir kült oldugu zaman takip edilecektir.

tek başıma yetişemiyorum arkadaşım maalesef. bende öğrenciyim sınavlarım oldu. annemin ameliyatı. yağızın dönmesini bekliyoruz. kaçırdıklarım olduğunda bana mesaj atınki bende ona göre hemen müdahele edeyim..

Yukarı Alt