FORUMCİP Üyelerine...

kardelenkurt

Kurucu
Yetkili Kişi
belirli mesaja sahip, kendini kanıtlamış, güvenebileceğimiz ve pc başında vakit bulabilen arkadaşlar dan mod alımı yapacağız..

her moda bir kategori verilecek..

orada mesaj taşıma, düzeltme, banlama vb. işleri yapacak..

güzel fikir herkesin bilgi sahibi olduğu konuya göre iş bölümü yapılması. biz buna fordist üretim tarzı ( Henry Ford'un geliştirdiği üretim biçimi) diyoruz . iş bölümü olursa hangi soru nere olması gerekıyorsa oyle olur.

forum sayfası ozaman bi kütüphane görevi görür. bir nevi ceza infaz personeli sözlüğü diye biliriz

tek başıma yetişemiyorum arkadaşım maalesef. bende öğrenciyim sınavlarım oldu. annemin ameliyatı. yağızın dönmesini bekliyoruz. kaçırdıklarım olduğunda bana mesaj atınki bende ona göre hemen müdahele edeyim..

arkadaşım sanki sen suçluyormuşuz gibi hissettirdin yazdgınla :) çabanı göruyor ve takdır edıyoruz. Allah yardımcın olsun, rabbim sana hayatındakolaylıklar ve annen içinde acil şifalar nasip eylesin.

Kardelen arkadaş dün akşam yazdım siteye erişim sorunu var diye cevap bekliyorum . Benden başka bir arkadaş daha yazmış siteye giremiyorum diye. Lütfen cevap verebilir misin neden böyle ?

tek başıma yetişemiyorum arkadaşım maalesef. bende öğrenciyim sınavlarım oldu. annemin ameliyatı. yağızın dönmesini bekliyoruz. kaçırdıklarım olduğunda bana mesaj atınki bende ona göre hemen müdahele edeyim..

arkadaşım sanki sen suçluyormuşuz gibi hissettirdin yazdgınla :) çabanı göruyor ve takdır edıyoruz. Allah yardımcın olsun, rabbim sana hayatındakolaylıklar ve annen içinde acil şifalar nasip eylesin.

yok arkadaşım yardım istiyorum ;)

websitelerinde moderatörlük kolay iş değil sitenin çok eksiğinin olduğu aşikar zamanla düzelecektir emeği geçen herkese tebriklerimi ve saygılarımı iletiyorum emeğinize sağlık ve sessizdevrim senin içinde ayrıca annene de allahtan acil şifalar diliyorum...

kardelenkurt

Kurucu
Yetkili Kişi
arkadaşlar cepten giriyorum suan. Host firması ile gorustum dns sorunumuz vardı dediler. 2 saate sorun kalkacakmış. Tum gırısler heryerden yapılacak artık.

Hadiyin bakalım hayırlı olsun sitemiz gittikçe daha da güzel oluyor ve zamanla daha güzel olacak inşallah alınacak modlar da devrim gibi çabalarsa süper olacak...

arkadaşlar bakın konu başlığına sadık kalmak lazım burada sadece forum hakkındaki önerilerimizi paylaşmamız lazım o yüzden konunun dağılmaması için dikkat etmenizi rica ederim sizlerden... sorularınızı sohbet bölümünden sorabilir bilgi alış verişinde bulunabilirsiniz...

cumhurbaşkanına sorun etkinliği şuan için askıda.. öğrenciler bir çağırılsın. bazı şeyler otursun sonra bu konuyla ilgili büyük çalışma yapılır. ayrıca kon başlıklarına sadık kalınmıyor. bu konu başlığı altında sitede ne gibi eklentiler yapılabilir. site sorunu ile ilgili bilgiler verilebilir.

kardelenkurt

Kurucu
Yetkili Kişi
girişte sorun yaşayan birini duyan filan var mı varsane hatası alıyor alıyorsa ne ala..

Yukarı Alt