Forum Sohbet

dostum ne yaptın sen mart sonu mu dedin )) o kadar uzayacağını sanmıyorum şahsen ben şubat sonu mart başı diyorum. bakalım ne olacak

arkadaşlar çevrenizde yeni tanıştığınız kişiler yada ne bileyim akraba eş dost veya hiç tanımadığınız insanlar size ne iş yapıyorsunuz diye sorduğunda infaz ve koruma memuruyum mu yoksa gardiyanım mı diye cevap veriyorsunuz. ben bazen ikm bazense gardiyanım diyorum

oner

Yeni Üye
arkadaşlar aday memurluk süresince geçici görevlendirmeyle başka bir ile giden var mı acil cevap yazabilirseniz sevinirim

Tuhaflık bütün insanlarda var aslında çünkü hiç kimse birbirine benzemiyor hepimiz farklıyız. İnfaz koruma memurlarında bu biraz daha fazla göze çarpıyor. Dedikodu desen var burda sen a de o b de oluyor c de :) kendi kendine bişeyleri üstüne alan var çok aşırı rahat olup cezaevi yansa umrunda olmayan var :) aşırı telaşlı olup en ufak bişeyi büyüten var mahkum ögrenmek için bişey sorsa bile azarlayan var ne bilm sanki özellikle seçilmişler :)

aday memurluk eğitimleri nasıl oluyor. zorluyorlarmı sınavlarda.ne kadar sürüyor. adliyede mi c.evindemi oluyor.
Biraz zor oluyor ama herkesin yapabilip geçeceği şekilde sorular soruyorlar.. 3 ayrı eğitim aldık arayla. Biri iki hafta sürdü biri bir ay biri de iki ay. 2 sınav olduk biz. Sinav sonuçlarımızı bile söylemediler kimseen ses de çıkmadı hepimiz geçtik demek ki :) Bizim eğitim cezaevinde sınav adliyede oldu.

kardelenkurt

Kurucu
Yetkili Kişi

şu cezaevleri paylaşım forumu yazıısnı mavi veya lacivert yap çok boguk şimdiki renk

tamamdır hallettim nasıl şimdi ana logo

Yukarı Alt