Forum Sohbet

Arkadaslar merhaba bu infaz koruma ogr.icin egitime basladiktan sonra veya egitim sonrasinda goreve basladiktan sonra kasim veya haziran atamalarinda tercih yapabilirmiyiz tazminat odeme haricinde baska bi engel varmi.kasim haziran atamalarinda yerlestikten sonra tazminat odeyip ayrilabiliormuyuz

ii akşamlar arkadalar nasılsınız? ben hala eğitime gitmedim 1 geçti sözleşmeli idik kadro geldi eğitim gelmedi::)

eş durumundan tayinlerde hizmet yılı etkiliyo mu arkadaşlar. yoksa kim dilekçe verirse o mu gidiyo bilgisi olan varsa yardımcı olur musunuz

bu durumu kardelenkurta direk sor. sen sözleşmeli girip kadroyu almıştın edacım. seneni doldurdun. birde bu öğrenciler var onların 2 yıl mecburi hizmeti var farklılık gösterecektir.

evet sözleşmeli girdim kadroyu daha almadık ama bu ay içerisnde gelcek inş. bir buçuk yıl oldu işe başlayalı ben kardelenkurta soruyum direk o zaman teşk ederim :)

selam arkadaşlar nasılsınız bugun bizim eğitim bitti artık atama bekleme zamanı geldi. şubatın sonunu bulur diyorlar. bakalıom hayırlısı. ayrıca şuan olan ikm alımında arkadaşlara başarılar diliyorum. iyi akşamlar herkeze sağlıcakla kalın

Bizde iki gün erken bitirdiler.
Ve umarım dediğin gibi şubat sonu olur
Aldığımız duyumlar daha vahim :)

vahim derken haziran falanmı dediiler :D

bu atama işlemleri komisyona bağlı dediler bizede. komisyon ne kadar hızlı gonderirse evraklarınızı o kada çabuk atanırsınız dediler. bakalım ne zaman atanacaaz. hakkımızda hayırlısı olsun.

yeni başlayacaklara hayırlı olsun.ocak sonu eğitimi bitenlerin mart sonu yada nisan başında atamaları gelir büyük ihtimal

Yukarı Alt