Erzurum komisyon adayları

izmirinde boy kilosuna çağırılan 120 kişisi yok... yani bu adamlar madem gitmeyecekti neden başvuruyorsun demi. forumda küsüratla kaçıran bir çok kişi var listeyi gerçekten bu mesleği isteyen :mad:

kendine güzel strateji geliştirmişsin. benden kaç kişi telefon bekliyor bilsen sonuç için şuan yola çıkmış memleketlerine dönen :)

sonuçizmir olarakda denıyorum arada sonucta servera yukluyor ıstedıklerı zaman lınkını koyuyorlar inş iyi olur hepsı ıcın ben 21 saatlik yol geldım bu mülakat ıcın bakalım ne olacak :)

izmir sonuçları açıklandı. varmı adaylarımızdan kazanan izmiri şuan sitede. 3 kişiye baktım onlar kazanamamış

artvin ikm öğrencilik erkek nihai başarı listesi

Bağlantıları görmek için üye girişi yapmalısınız.

şırnak ikm öğrencilik bayan nihai başarı listesi

T.C.
ŞIRNAK
ADLİ YARGI İLK DERECE MAHKEMESİ
ADALET KOMİSYONU BAŞKANLIĞI

D U Y U R U

Erzurum Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanlığı tarafından 07-08-09 Haziran 2012 tarihinde Şırnak için yapılan İnfaz ve Koruma Memurluğu Öğrenci Alımında Sınavı kazanan adayların aşağıda yazılı bulunan belgeleri en geç 25 Haziran 2012 günü mesai bitimine kadar Şırnak Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu'na bizzat teslim etmeleri gerekmektedir.
Sınavı kazananların
1- Vukuatlı nüfus kayıt örneği,
2- Adli sicil ve arşiv kaydı, (2 Adet)
3- Hakkında devam eden bir ceza kovuşturması veya kovuşturması bulunup bulunmadığına dair yazılı beyanı,
4- Güvenlik soruşturma ve araştırma formu, ( Genel Müdürlük internet adresinden temin edilecek bu bu formun 4 adet hazırlanması, daktilo veya bilgisayar ile doldurulması, yer alacak ifadelerde kısaltma yapılmaması, fotoğraf yapıştırılarak imzalanması),
5- Askerlikle ilişiği olmadığına dair belge, (Erkekler adaylar için)
6- Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel özürlü olmadığını; şaşılık, körlük, topallık, işitme kaybı, çehrede sabit eser, uzuv noksanlığı, kekemelik ve benzeri engeller bulunmadığını; Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğünce bölge hastaneleri olarak belirlenen Sağlık Bakanlığına bağlı tam teşekküllü Devlet Hastanelerinden alacakları Sağlık Kurulu Raporu,
7- Diplomanın aslı veya kurumca onaylı sureti,
8- Mal Bildirim Beyannamesi,
9- Mecburi hizmet beyanı,
10- Eş durum beyanı,
11- 6 Adet Fotoğraf,
12- KPSS Sonuç belgesi ve ÖSYM şifresi
13- Nüfus cüzdan fotokopisi

Süresinde başvurmayanlar, istenilen belgeleri süresinde ibraz etmeyenler ve öğrenciliğe başvuru şartlarını taşımadıkları sonradan tespit edilenlerin yerine nihai başarı listesindeki sıralamaya göre eğitimin başladığı tarihe kadar öğrenci alınacaktır. Eğitimin başladığı tarihten itibaren mazeretlerine bakılmaksızın öğrenci alımı yapılmayacaktır. Öğrencilerin hangi eğitim merkezinde eğitim görecekleri ve eğitim takvimi daha sonra duyurulacaktır. 11/06/2012

ben sadece sınava katılmayanları söylüyorum. boy kilodan elenenleri değilo sınava başvurupta gitmeyeni,benim önümde olupta sınava gitmeyenleri en güzel dileklerimle anıyorum...

Selamlar. Ben Erzurum komisyonunda şırnak bayan ikm öğrenciliğini kazandım.

Bilgisi olan arkadaşlar bir sorum var.

Eğitim sonrasında 2 yıl zorunlu çalışma süremiz var.

Eşim batıda bir şehirde öğretmen. Eşimin yanına eş durumundan ne zaman tayin isteyebilirim? İki yıllık süreyi beklemek zorundamıyım? Yada eğitim aldığımız halde bir sene aday memur mu oluyoruz ve adaylığın bitmesini mi beklemeliyim?

Yukarı Alt