Erzurum komisyon adayları

güzelce takım elbisenizi giyin. traşınızı olun saç şekliniz abartılı olmasın. ayakkabılar boyalı olsun. artık bundan sonrası sizin orada duracağınız bir kaç dakikaya bağlı kesinlikle heyecan yapmayın. bildiğiniz sorulara sakinlikle ve mantıklı cevap verin. bilemediğiniz soru çıkarsa beklemeyin. şaşırtıcı sorular gelecektir bu sorular ise sizin nabzınızı ölçmek için... bilmiyorsanız sorunun cevabını bilmiyorum deyin yada hatırlamıyorum efendim. beklemeyin kesinlikle. vücut dilinizi çok iyi kullanının. ellerinize özellikle hakim olun aman hareket etmesin... bayan adaylar makyajı abartmayın aslında hiç yapmayın. topuklu ayakkabı konusunda özen gösterin. saçlarınızı düzgünde toplayın. eğer elbise tarzı veya etek giyecekseniz, etek boyunu diz üzerinde olmamasına dikkat edin..

mülakatta hepinize başarılar diler. hakkınızda en hayırlısı ne ise o olmasını temenni ederiz.

yarın sabah artvini mülakata aldıktan sonra izmirin mülakatına başlıcaklarmış. artvin adayı az kişiymiş... telefonla konuştum. listeleri hazırlıyoruz yayınlıcaz bu gece dediler siteyi takip edin dediler

bakıcaz artık kocaeli listesinde süpriz oldu örneğin 50 kişi elendi 75 kişi kaldılar 3 kişiden biri giricek :)

artvin bayan listesi
Bağlantıları görmek için üye girişi yapmalısınız.

artvin erkek

şırnak bayan

şırnak erkek

izmir

Yukarı Alt