erzurum eğitim merkezinde eğitim görecek arkadaslar

_eymen

Yeni Üye
arkadaslar erzurumda eğitim göreceğiz fakat hiç gitmedim resimlerde gördüğüm kadarıyla güzel bi yer bu hafta ön kayıt için gideceğiz eğitim 4 şubat... insallah hayırlı olur herkes için..

bende 4 şubatta eğiimdeyim inşallah bu hafta gidip kayıydımı yaptıracağım bende senin gibi hep netten reimlere baktım inşallah göreceğiz hatta 3 ay geçireceğiz bakalım hayırlısı

arkadaslar mrb bende sızler gıbı erzurum da egıtım gorucem ahkkımızda hayırlısı - 20 drcede yasamak kısmetımızde varmıs....kefıl olarak kımlerı gosterdınız ????????????*hilarious*

bende annemle babamı gosterdım ayrıca bırbırlerınde ızın almarı gerekıyomu noterede oanylattım 130 lıra bayıldık valla ...daha maası almadan *zipit*

erzurum eğitim merkezinin sitesinde bir belge var onu indir ister elle yaz ister çıktı al annene imzalattır neolur neolmaz giderkende yanında götürürsün..

notere ben kefil eş imzalarınıda gösteriyordum bizimle alakası yok eğitim merkezi bakıcak onlara dedi.başka notere git bence

_eymen

Yeni Üye
06.50 sunexpress le sabiha gökçenden bineceğim. eğitim yerini aradım aynı gün de kayıtları halledip aksam 21.30 da dönüş anadolujet. arkadaslar acaba erzurum havalimanında toplanıpta merkeze beraber mi gitsek? :)

zaten 28 ocak saat 9 da ders baslıyor ben persembe gıdıp orada bekleyeceğim ,

bu arada takım elbise ve eşrtmen takımlarını unutmayın dersler resmı kıyafete olcakmış

Yukarı Alt