EDİRNE İKM

80,104le girebilir miyim acaba bayan 50 kişi arasına*rolleyes*

inşallah girersin.
inşallah birşey de söylemiyorlar bu yıl ya çatlıycam valla*stress*

inşallah girersin.

şunun şurasında cumaya ne kaldıki

inşallah girersin.

şunun şurasında cumaya ne kaldıki
böylece Rahmetli Kemal Sunalı da anmış olduk :)

Bayan olacagını sanmıyorum zaten.erkek olabilir bence daha önce 74 leri falan gördü Edirne.Ama şu var her geçen gün özel sektör kötüye gittiği ve insanlar maaş konusunda tatmin olamadıkları için memuriyete yönelenlerin sayısı her geçen gün artıyor.Bu sebepten ötürü puanların yükseleceğii düşünüyorum.ama alımın cok oldugu yerlerde 79-80 e düşer die düşünüyorum bu benim şahsi görüşüm tabi

Doğru tahmin :))))

Başvurunun son günü saat 11:20 de Kırklareli'ne başvurduğumda aday numarası olarak 365 i verdiler.Buda demek oluyorki SONGÜN o saate kadar 365 başvuru olmuş.Dışarıdan çok da fazla aps geleceğini zannetmiyorum çünkü oradaki halkın gençleri bu işe pek sıcak bakmıyor. Heryerde söylüyorum Edirneye başvuranların çoğu kırklareli'ne başvurmadıklarına pişman olacaklar , tabi bu benim düşüncem. Ben kırklareli için 365 noyu alırken edirne 2000 lerde geziyordu.Çoğu kişi fazla alım sayısının cazibesine kapıldı.Tabi bu kapılma ince düşünen ortalama puanları olanların çok işine yaradı ki akıllılık yapıp kırklareli'ne başvurdu.

Yukarı Alt