EDİRNE İKM

var. ben puan 80. senin kaç

İsabetli karar:))) (murat3336) .Bakın görün kırklareli diğer bütün komisyonların ortalamasından düşük kapatacak.

İsabetli karar:))) (murat3336) .Bakın görün kırklareli diğer bütün komisyonların ortalamasından düşük kapatacak.Bende kırklareline başvurdum.Puanım 81.3

İsabetli karar:))) (murat3336) .Bakın görün kırklareli diğer bütün komisyonların ortalamasından düşük kapatacak.Bende kırklareline başvurdum.Puanım 81.3

vayy murat kardeş. naber. inşallah kazanırız dostum *clap*

selam arkadaşlar
perşembe günü edirne ikm için başvurumu yaptım. erkekler çok yoğundu. bayanlardan edirne için hiç başvuru yapan yoktu. hayırlısı bakalım

inş. dediğiniz gibi olur kırklareli düşük kapatır alımı fazla olan yerlerde çok yoğunluk olacak düşüncesiyle kırklareli yazdım ama bakalım hayırlısı ile yerleşiriz inş. hep beraber :)

Başvurunun son günü saat 11:20 de Kırklareli'ne başvurduğumda aday numarası olarak 365 i verdiler.Buda demek oluyorki SONGÜN o saate kadar 365 başvuru olmuş.Dışarıdan çok da fazla aps geleceğini zannetmiyorum çünkü oradaki halkın gençleri bu işe pek sıcak bakmıyor. Heryerde söylüyorum Edirneye başvuranların çoğu kırklareli'ne başvurmadıklarına pişman olacaklar , tabi bu benim düşüncem. Ben kırklareli için 365 noyu alırken edirne 2000 lerde geziyordu.Çoğu kişi fazla alım sayısının cazibesine kapıldı.Tabi bu kapılma ince düşünen ortalama puanları olanların çok işine yaradı ki akıllılık yapıp kırklareli'ne başvurdu.

puan kaç kardeş senin

81.3 le Kırklareli'ne başvurdum.İlk zamanlar Edirne ile Kırklareli arasında çok gidip geldim ama içimden Kırklareli geçiyordu vede oraya başvuru yaptım.

edirne gibi alımı yüksek yerlere yığılma olduğunu hepimiz az çok tahmin ediyoruz. siteye giren yok orası başka tabi.

başvurular bitince sitenin trafiği düştü sanki cuma günü yine herkez toplanır:)
evet bence de öyle oldu sıralamay girebilirsek Allahın izniyle bakırköyde görüşelim arkadaşlar birbirimize moral olur

Yukarı Alt