Cezaevi Öğretmeni Olmak İstiyoruz!

Aynı parayı bile alsam öğretmenliği düşünürüm aslında sen ne düşünüyorsun bu konuda?

Para olarak bakarsak işe tabiki İKM den daha fazla alırsın. Gerçi bu devirde para diye de bakmak lazım düğün yapcaz sonuçta :D Hem de ben öğretmenim neden mesleğimi yapma fırsatım varken yapmayayım değil mi ? Tabi ki ben de cezaevi öğretmenliğini istiyorum. Ama denetimli serbestlik meselesi de kafamı karıştırmıyor değil. Denetimli serbestlik müdür yardımcısı alınacak onu da istiyorum. Bir yakınım var Ankarada denetimli serbestlikte çalışıyor rahatı da iyi. Sonuç olarak seçenek çok kardeş. Neresi işimize gelirse artık ;)

Arkadaşlar ben sözleşmeli ceza evi katibiyim branşım sınıf öğretmenliği şimdi ben bu sınava girbilir miyim ben kendi çalıştığım kurumda öğretmen olmak istiyorum bunun için nasıl bir prosedür gerekli mesela öncelikle kendi kurumumuzda boş bir öğretmenlik kadrosu mu açılması gerekiyor ayrıca yıl şartı var mı varsa bu cezaevine göre mi değişiklik gösteriyor yoksa yönetmelik mi dikkate alınıyor. Son olarak ta en yakın sınav ne zaman olur bunu nereden takip edebiliriz.Saygılar..

Arkadaşlar ben sözleşmeli ceza evi katibiyim branşım sınıf öğretmenliği şimdi ben bu sınava girbilir miyim ben kendi çalıştığım kurumda öğretmen olmak istiyorum bunun için nasıl bir prosedür gerekli mesela öncelikle kendi kurumumuzda boş bir öğretmenlik kadrosu mu açılması gerekiyor ayrıca yıl şartı var mı varsa bu cezaevine göre mi değişiklik gösteriyor yoksa yönetmelik mi dikkate alınıyor. Son olarak ta en yakın sınav ne zaman olur bunu nereden takip edebiliriz.Saygılar..

sınavları cte sitesinden takip edersin ne zaman olacağı belli olmaz bildiğim kadarıyla kadrolular görevde yükselebiliyor tabı onu da bakanlığın onaylaması lazım

sınavları cte sitesinden takip edersin ne zaman olacağı belli olmaz bildiğim kadarıyla kadrolular görevde yükselebiliyor tabı onu da bakanlığın onaylaması lazım

yani şu an benim sınava girme şansım yok sanırım bunu şunun için sormuştum aslında cte görevde yükselme şartlarına baktığımda sözleşme veya kadrolu olma gibi bir yazı okumadım onun için bir sorayım dedim ama artık kadro almayı beklicez sanırım birde bulunduğumuz yerdeki kadronun boşalmasını sanırım

bulunduğun yeri beklemene gerek yok ben bakmıştım geçenki sınavlarda mesela ankaradasın ıstanbula ögretmenlık ıcın yukselebılıyorsun görmüştüm listede sen kendı kurumun da gıreceksen o ayrı

öncelikle teşekkür ederim ancak ben kurumumda öğretmen olmak istiyorum başka yerde değil onun için kadronun boşalmasını mı beklemem gerekiyor ya da kendi kurumumuzda öğretmen olmak için illa ki o sınava girmemiz mi gerekiyor. şimdiden teşekkürler...

Öğretmenlik mezunu olup cezaevlerinde sözlşemeli çalışan ikm olarak cezaevi öğretmeni olabiliyor muyum? ayrıca denetimli serbestlik için alınacak olan 1500 öğretmen ne zaman alınacak ve kurum içinden mi yoksa dışardan da alım olacak mı bilgileriniz için şimdiden teşekkür ederim.

Ben de 1500 öğretmen alınacağını duymuştum. Demek ki doğruymuş. 2013 un ilk aylarında olacak heralde alım. Hem kurum içinden alacaklar. Eğer açık olursa o zaman dışardan alırlar.

ya bu öğretmenlık sınavlarına çalişanlar mı giebiliyo sadece facede buranın duyurusunu yapmışarda ya da girebilecegımız başka sınavlar vaarmı bilgilendırırsenız sevınırım

Yukarı Alt