Cezaevi Öğretmeni Olmak İstiyoruz!

Ah bu para var ya para adamı ne hale sokuyor.Şuan Adana E Tipi Kapalı ve Açık Cezaevi öğretmeninin net maaşı 21oo artı 13oo ek ders gerisini siz düşünün ;)

bana bu cumlenızı neye dayanarak soyledıgınızı belgeler mısınız?

O zaman sen bana sözleşmeli personelin cezaevi öğretmeni olduğunu belgeler misin?

bana bu cumlenızı neye dayanarak soyledıgınızı belgeler mısınız?

O zaman sen bana sözleşmeli personelin cezaevi öğretmeni olduğunu belgeler misin?

Sözleşmeli personel kadroya geçtikten sonra unvan değişikliği sınavlarına girebilir. Kaldı ki dikkat ettiyseniz sözleşmelilerde derece olayı da yok. Önce kadro alınacak daha sonra da gerekli şartlar doğrultusunda ünvan değişikliği sınavları ile öğretmenlik v.b'ye girebilecek.

Arkadaşlar peki cte öğretmeni olmak için asaletin tastik edilmesi gerekli mi yoksa işe başlamak yeterli olur mu?

merhabalar ben sınıf öğretmeniyim ama meb te çalışmıyorum cezaevi öğretmeni olmak için neler gerekli bu konuda bana yardımcı olur musunuz

kardelenkurt

Kurucu
Yetkili Kişi

cezaevinde çalışıp ta öğrenmen olan varsa cezaevi öğretmeni olmak için nerdeyse her yı sınav yapılıyor. Bu sınava girecek kazanırsa boş kontenjan belirlenen cezaevlerine atanacaklardır.

Yukarı Alt