Boy Kilo Tutarsızlığı ve BAŞVURU

mülakatı geçtikten sonra ne oluyo arkadaşlar . eğitim ne zaman baslıyo . fln bilgisi olan varmı yada sn. admınım yardımcı olurmusun

evrakları tamamlayıp veriyorsunuz kazandığınız yerin adliyesine. 1 ay içindede eğitime başlanıyor..

arkadaşlar boyum çıplak ayakla 1,58 geliyo, ama bütün kağıtlarımı hazırlamıştım. sizce başvuru yapmayımmı?

arkadaşım karısmak istemem ama sordugun için fikir vermek anlamında yardımcı olmak isterim.genelde söylenen bunların 2ile 3 cm kısa olctukleri. insanın kafasından bastırıyolarmış ölçerken dusun yani..senin boyun normalde 158 ise bunlar kesin 155 yada 156 olcuceklerdir cm i bırak mm dusuk olsa almıyolarmıs cok gaddarlar o konuda o yuzden katiplik acıldıgında oraya basvur istersen

benim boyumda 164 2-3 cm az olcuyolar yani en fazla 161 le yırtarım :) ama 160 olsam inanın bende basvurmazdım.cunku herseyi uydugu halde bu sebepten o kadar cok insan eleniyor ki hak yenmemeli die dusunuyorum

maalesef deneme hiç şansını benim boy 1,65 normalde ama tartıda 1.61,5 çıkıyor boy ve kiloda katiyen müsammaha yok elektronik tartıda milimden kaçıranlar var

hlk09

Yeni Üye
81.50 fethiye ya herkes boydan sıkntılı bende kiodan 179 boy bazısı 180 diyor kg ise 65 67 arası 2 litre su içeyim ben yinede :)

sizin dediginize gore ben hiç basvurmasaymısım. boy 1.82 kilo 60 :D cebime demiragirliklar falan mı koysam boy kilo olcturmeye giderken ne yapsam şimdi bilemedim =)

gel kardeşim gel senin ilacın bende... boy kiloya giderken gideceksin bi sucuk ekmekçiye. şööle sucuğu bol bir iki ekmek arası götüreceksin iki dakikada. sonra kalkıp tatlıcıya gideceksin. yiyebildiğin kadar da baklavaya vuracaksın. üstüne yanaşacaksın suya. iç Allaj iç. sonra git boy kiloya. kafadan 3 kilo aldın.

bakırköy adliyesinde içeri girerken sıkı bir arama yapılıyor. x-ray cihazından ge.iyosun kemer, anahtarlık falan hepsini çıkarıyosun. bakırköyde böyle. diğer komisyonlardda böyledir heralde. bu arada senin kilo bayağı azmış.5 kilo daha alman lazım. işin zor gibi gorunuyo.

boyda bikaç cm eksiğim var.ama başvurumu yaptım,çağırılacağım konusunda ümidim var.2,3 cm e kadar anlayış gösteriliyor diye duydum.umarım erzuruma kadar gidip ordan geri dönmek zorunda kalmayız.

gel kardeşim gel senin ilacın bende... boy kiloya giderken gideceksin bi sucuk ekmekçiye. şööle sucuğu bol bir iki ekmek arası götüreceksin iki dakikada. sonra kalkıp tatlıcıya gideceksin. yiyebildiğin kadar da baklavaya vuracaksın. üstüne yanaşacaksın suya. iç Allaj iç. sonra git boy kiloya. kafadan 3 kilo aldın.
:D

Yukarı Alt