Bandırma ikm öğrencileri

arkadaşlar bandırma öğrenciliği kazananlar buradan konuşup tanışabilir,her konuda tartışabiliriz.

evet öncelikle kazanan bütün arkadaşlara hayırlı olsun.tebrikler:)hangi belgeler isteniyor bilen varmı?

evet ben buldum arkadaşlar buyrun:
12. SINAVI KAZANANLARDAN İSTENECEK BELGELER;
a) Adli sicil ve arşiv kaydı,
b) Hakkında devam eden bir ceza soruşturması veya kovuşturması bulunup bulunmadığına
dair yazılı beyan,
c) Güvenlik soruşturma ve araştırma formu,
d) Askerlikle ilişiği olmadığına dair belge,
e) Görevini devamlı olarak yapmaya engel bir durum olmadığına dair sağlık kurulu raporu,
f) Öğrenim belgesinin aslı veya kurumca onaylı sureti,

arkadaşlar bir oncekini bakırköyün ilanından almıştım.bu da izmirin istediği belgeler.karışıklık olmaması açısından onuda veriyorum sonra eksik belge olmasın kimsede:
1-Güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması formu ( http://www.cte.adalet.gov.tr/ adresinde duyurular ve bilgilendirme kısmında yer alan personel alım ilanının ekinde mevcut) 4 adet
2-Vukuatlı nüfus kayıt örneği
3-Diploma aslı ve fotokopisi
4-Adli sicil kaydı
5-Askerlik durum belgesi (erkek adaylar için)
6- 6 adet fotoğraf
7-KPSS Sonuç belgesi ve ÖSYM şifresi
8-Nüfus cüzdan fotokopisi
9-Bakanlığın ilanında belirtilen hastanelerden Sağlık Kurulu Raporu
10-Mecburi hizmet beyanı
11-Eş durum beyanı
12-Mal bildirim beyanı

birde 2 tane kefil isteniyor senet imzalanıyor diye duymuştum ama su an adliye sitelerinde bunları yazmışlar bilen arkadaşlar paylaşabilir

o kefiller geçici kayıtta lazım olucak. ama eğitim merkezinin olduğu ilde değilseniz noterde halledebileceksiniz. şuan kefile gerek yok.

öncelikle mesajlarımızı küçük harfle yazalım. yedekleri komisyondan takip edebilirsiniz. ilk 10 yedeğin şansı yüksek

yedeklerı komısyondan nası takıp edıcez bandırma adlıyesınin komısyon kalemını arayarak mı yoksa dırek ıntrenette bı yerden bakabılıyoruz mu??

tum yedekler evrakları teslım etmesı gerekıyomu komısyona yoksa onlar aradaığında bız evrakları topluyup mu goturecez

bandırmaya 2 tane T tipi bir tanede açık cezaevi yapılıyor. oralarda göreve başlıyacaksınız.. şuan tek M tipi var. oda ömerliköyü yolu üzeri diyor. yeni cezaevleride yanına yapılıyor şuan. bandırmadada kampüs olucak

daha belli değil galiba ama istanbul olabilir.çünkü komisyon bakırköydü.bilen varsa paylaşabilir...

teşekkürler bilgi için:) sağlık raporu için hastaneye ne götürmemiz gerekiyor.fotoğraf vs.. birde randevu almak gerekiyormu rapor için.aydınlatırsanız seviniriz:)

teşekkürler bilgi için:) sağlık raporu için hastaneye ne götürmemiz gerekiyor.fotoğraf vs.. birde randevu almak gerekiyormu rapor için.aydınlatırsanız seviniriz:)
yine ben öğrendim.hastaneyi aradım 2 fotoğraf ve dilekçe istiyorlar.randevu gerekmiyor:)...

BANDIRMA ADLİYESİNDEN KAZANAN ADAYLARA İLAN

T.C.
BANDIRMA ADLİ YARGI İLK DERECE MAHKEMESİ
ADALET KOMİSYONU BAŞKANLIĞI

İLAN

Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğünün 10/05/2012 gün 66112 sayılı yazıları ile Bandırma Ceza İnfaz Kurumu için 370 Adet Erkek İnfaz ve Koruma Memuru Öğrencisi alımı için Bakırköy Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanlığınca 05-06 Haziran 2012 tarihlerinde yapılan boy-kilo ölçümü, 07-08-09-10 Haziran 2012 tarihlerinde yapılan sözlü-mülakat sınavı sonucunda oluşturulan liste aşağıda yayımlanmıştır. İlan edilen listede isimleri karşısında ASİL yazılı olan adayların ve ilk üç (3) yedek adayın öğrenciliğe kabulde istenecek belgelerle birlikte 14/06/2012 tarihinden itibaren 15 (onbeş) gün içinde Bandırma Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanlığı Yazı İşleri Müdürlüğüne başvurmaları, bu konuda ilgililere ayrıca tebligat yapılmayacağı hususu ilan olunur. 13/06/2012

İKM Öğrenciliği İçin Gerekli Belgeler :
1) 4 (dört) Adet Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu
2) 4 (dört) Adet Fotoğraf
3) 4 (dört) Adet Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
4) 4 (dört) Adet Sabıka Kaydı Arşiv Sorgulamalı
5) Diploma Aslı veya Kurumca Onaylı Sureti
6) Askerlik Durum Belgesi
7) Sağlık Kurulu Raporu

Açıklama: Sağlık Kurulu Raporunun, Bakanlıkça belirlenen hastanelerden alınması, sağlık kurulu raporuna mutlaka görevini devamlı yapmasına engel olabilecek, akıl hastalığı veya bedensel özürlü olmadığı; şaşılık, körlük, topallık, işitme kaybı, çehrede sabit eser, uzuv noksanlığı, kekemelik vb. engeller bulunup bulunmadığına ilişkin hususların yazılması ayrıca bilhassa psikiyatri uzmanının imza ve kaşesinin mutlaka sağlık kurulu raporunda bulunması gerekmektedir.Hastane listesi için tıklayınız.

NOT: Adaylar hakkında ceza soruşturması veya kovuşturması bulunup bulunmadığına dair beyan Komisyonumuzdan temin edilecektir.

Nihai Başarı Listesi için tıklayınız.

merhaba arkadaşlar bu güvenlik soruşturması arşiv araştırma formunu nufus idaresine yada muhtara onaylatmak yada imzalatmak için götürüyormuyuz
yada bilgisayardan çıkartıp oldugu gibi kimseye onaylatmadan imzalatmadan mı götürüyoz bandırma adliyesine

Yukarı Alt