3. İKM ÖĞRENCİSİ ERKEK ADAYLARI

arkadaşlar sinop 42 kişi alıyor. sınav ankara komisyonunda. puanım 80. sıralamaya girebilirmiyim. lütfen yorum yaparmısınız. yoksa başka yerleri mi tercih etmeliyim

arkadaşlar yazmak istediğiniz yerlerve puanlarınızı sorabilirmiyim. benim puan 75.87 ama nereyi yazacağıma daha karar wermedim

bu formu doldururken tercih yaptıgımız ili nereye yazıyoruz ? anlayamadım ve mecburi hizmetin bulunup bulunmadığı derken ne kast ediyor acaba ?

herkese iyi akşamlar ve herkesin inşallah gönlünce olur benim bir kaç sorum olacaktıda editörler veya bu iş için bilgili olanlar cevap verirse hem ben hemde diğer arkadaşlara faydalı olacaktır..

Bu formu daha önce doldurmuş olan bir arkadaş varsa lütfen doldurup dogru bir şekilde buraya yahut face deki adresinize atabilir mi acaba ..

diğer sorum ise ben ön lisans 77 küsür aldım sinop 'ta 42 erkek alınacak acaba sinop yazsam mı sıralamaya girebilir miyim ? çünkü samsun da oturuyorum bana en yakın orası... samsun 6 bafra 3 buralar az en mantıklı sinop diye düşünüyorum.

Evrak işlemlerini nasıl yapıyoruz acaba sırası ile bilen birisi varsa anlatabilir mi ?

şimdiden tüm forumcip ailesine tşk ederim... Saygılarımla...

Slm herkese ilk kez başwurucam bende bu sene puanım 81 lise mezunuyum balıkesir /burhaniyede ikamet ediorum ben mülakat için nereye başwurucam nerde giricem sıralamaya girersem çalışma yerim nasıl belirlencek cvplar için şimdiden teşekkürler bunada bi cvp werirsenz sewinirim

oraya tam olarak ne yazacagız ? infaz koruma memurlugu Sinop diye mi yazacagız ?

evet sinop ikm öğrencisi erkek yazıcaksınız

hadi hayırlısı sana tavsiyeye gerek yok iyi biliyorsun sıralamaların nasıl gerçekleştiğini. çok alım yapan yer eşittir yoğunluk ;)

hadi hayırlısı sana tavsiyeye gerek yok iyi biliyorsun sıralamaların nasıl gerçekleştiğini. çok alım yapan yer eşittir yoğunluk ;)

Teşekkür ederim sessizdevrim. Hayırlısı bakalım.

Slm herkese ilk kez başwurucam bende bu sene puanım 81 lise mezunuyum balıkesir /burhaniyede ikamet ediorum ben mülakat için nereye başwurucam nerde giricem sıralamaya girersem çalışma yerim nasıl belirlencek cvplar için şimdiden teşekkürler bunada bi cvp werirsenz sewinirim

ilk önce hangi ili istediğine karar vermen gerekiyor. erkek aday için sıralamaya bir çok yerde girersin.. ilini seç ona göre yönlendirelim

İzmir istiyorum ben başwurduğum yerden izmir die başwurucam mülakat nerde olucak bulunduğum yerde mi seçtiğim yerde mi

75 puan altı hiç zahmete girmesin nereye basvurursanız vurun 75 in altına düşmez heleki edirne izmir diye düşünenler şimdiden su içsin üstüne..

Arkadaşlar daha önce bu mülakata giren yada bilgisi olan varsa ben askerliğimi Özel Harekat C timi olarak yaptım bunun kurs belgesi falan da var bende işe yarar mı mülakatta

yok istemiyorlar ama bakırköyde askaerliği sordular hazirandaki mülakatta girdiğn kmisyonda sorarlarsa özel harekat olarak görev yaptığını kesinlikle söyle çünkü benim bildiğim biri var 8-10 yıl önce mülakata girmiş izmirde çok sıkıştırmış komisyondaki hakim ümitli değilmiş.ama kazanmış sebebininde askerlik yüzünden olduğunu düşünüyor oda güneydoğuda yapmış.inşallah kazanırsın kardeş

Yukarı Alt