2. E-kitap yayında

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
ben kazanırsam bir an önce adaleti bitimem lazım. seneye biticek. kalmamam lazım derslerden

karşim geçmiş öncelikle geçmiş olsun. bu ekitap 1.nin devamı demişsin onu nerden bulacaz ? teşekkürler...

benim bildiğim ikm öğrenciler 5 aylık eğitim alıyor.sözleşmeli girenler o kadar eğitim almıyor.yanlış biliyorsam tecrübeli arkadaşlar düzeltsin

şuan için kadrolular 5 ay egitim var sözleşmeliler direk göreve başlıycaklar ama ilerde lise mezunları 2 yıl lisans mezunları 5 ay olcak egitim süresi bakanlık bunun üzerine çalışıyor yağız birşey sormak istiyorum.sözleşmeliler eğitim almadan direk başlıyor demişsin.siz kadroya geçerken eğitim aldınızmi?

biz ve bizden önceki ne sözleşmeli nede kadrolu memurlar göreve başlamadan egitim almadık

göreve başladık belli bi süre sonra egitime gittik bu yıl uygulanan durum bir ilk

KAYA32

Yeni Üye
Gerçekten güzel bi kitap çok teşekkür ederim Memurlar nette forum adresini görünce önce tereddüt etmiştim ama bir harika .. Bu arada geçmiş olsun dileklerimle...

cok faydalı bilgiler aldım..teşekkürler...emeğinize..umarım pazartesi yazdığınız gibi sakin..kararlı ve güçlü olurum :eek:

arşiv araştırma formu veya adli sicil kaydı, başvurduğunuz adliyenin boy-kilo açıklamasında isteniyorsa götürülecek. mesela kayseri sadece adli sicil kaydı istemiş, konya arşiv araştırma formu ve nüfus cüzdanı fotokopisi istemiş.

selda

Yeni Üye
peki 1. kitabı neden bulamıyorum yardım edermisiniz?? gerçi çok az kaldı ama bi okuyum yarın mülakata giriyorum :(

selda

burda var arkadaşım.

https://www.forumcip.com/forum/viewthread.php?thread_id=265&pid=8249#post_8249

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt